Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 15 серпня, 09:59:42

До чернігівського центра безпритульних їдуть і йдуть безхатченки з усієї України

21.11.2011   18:05Чернігівський р-н

Центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних у Чернігові є дуже популярним серед бомжів з багатьох міст України.

Про це сьогодні на засіданні виконкому повідомив керівник відділу звернень громадян та соціальних питань Сергій Кухаренко під час обговорення “Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м.Чернігові на 2012 рік”.

“До центру приїздять люди, які були у Львові, в Донецькому регіоні. Не знаю, чи це добре чи це погано, але йде думка, що тут дійсно працює нормальний Центр. Сам особисто зустрічався з жіночкою, яка зараз знаходиться на лікуванні: чула, що у Чернігові є притулок – сіла на електричку і приїхала. Поновлюємо їй зараз документи, вона буде отримувати пенсію. Тобто центр дійсно працює. Тому зараз вони (громадська організація) хочуть зробити ремонт…”, – розповів Сергій Іванович.

Міський голова Олександр Соколов зазначив, що популярність чернігівського центру для безпритульних його дуже не радує: “Популярність нашого центру для безпритульних мене не радує. Я розумію, ми всі гуманні люди. Але я не хочу обслуговувати Львів та інші міста. Ви пам’ятаєте для чого ми створювали цей центр? Щоб не мерзли на вулиці і не відходили на той світ на території міста”.

Ті, хто там перебувають, мають відпрацьовувати своє утримання, переконаний міський голова, особливо якщо людина отримує де переночувати, що поїсти, допомогу і захист.

“Ми тут взагалі можемо влаштувати піонерський табір загальноукраїнського масштабу”, – наголосив Олександр Соколов.

Громадська організація “Чернігівський центр для соціальної адаптації бездомних та безпритульних” була зареєстрована у 2008 році. Громадяни, які потрапляють до Центру отримують безкоштовний притулок, сприяння у пошуку роботи, відновлення документів, соціальних пільг, починають знову отримувати пенсії. Також є можливість медичного обстеження та лікування – за період існування центру на лікуванні перебувало 33 особи.

Центр підтримують громадські та благодійні організації міста так у 2010 році від жіночого правозахисного центру було отримано допомогу продуктами харчування на суму майже 72 тис. гривень та обладнання на суму 18 тисяч. У 2011 році центр отримав від ПАТ “Конверсбанк” фінансову допомогу на суму 120 тисяч гривень.

У 2009 році в рамках аналогічної програми з міського бюджету Центру 2009 році було виділено 44 тисячі грн. на ремонт, 260 тис.грн. у 2010 році на оплату комунальних послуг та зарплат.

Крім центра безпритульних у програмі згадувалися ще 15 громадських організацій, які отримуватимуть фінансову підтримку з місцевого бюджету. Цього року на їх підтримку було виділено 686 тис. грн., тоді як у 2007 році починалося все з 86 тисяч гривень. Скільки коштів буде виділено у 2012 році вирішуватимуть депутати на сесії.

Останні новини Чернігівщини

Аварійно-ремонтні та планові роботи на 15-21 серпня

Аварійно-ремонтні та планові роботи на 15-21 серпня 09:27

З метою здійснення профілактичних заходів та покращення якості питної води в період з 09:00 до 16:00 15.08. 2918 року буде здійснено промивку мереж в районі через відкриття пожежних гідрантів за адресою: Випуск на перехресті вулиць Жовтнева кут Захісників України.

Археологічний сезон на Чернігівщині триває

Археологічний сезон на Чернігівщині триває 09:15

На території літописного Окольного граду Чернігова, на місці майбутньої прибудови до музичної школи № 1 здійснюються охоронні археологічні дослідження.

Вшанували пам'ять земляка

Вшанували пам'ять земляка 09:10

14 серпня у селі Попівка вшанували пам'ять земляка Бондаренка Валерія Миколайовича, командира роти 24-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України, який загинув чотири роки тому під час бойових дій із захисту територіальної цілісності України.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 08:56

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 14 серпня до 8:00 15 серпня 2018 року.

Ваучер на навчання отримав прилучанин

Ваучер на навчання отримав прилучанин 08:12

Побутує думка, що людям, старше 45 років, в наш час знайти або змінити роботу непросто. Мовляв, нерідко роботодавець при підборі кадрів надає перевагу молоді, оскільки вона більш мобільна та легко навчається новому.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини

Ляля Нетреба вважає ...

від поганих рішень порятує хіба таке ж їх виконання… і відсутність грошей від поганих рішень порятує хіба таке ж їх виконання… і відсутність грошей Внаслідок цьогорічної протестної акції мешканців гнідинцівської околиці селища і сусідів-гнідинчан проти розміщення нового полігону твердих побутових відходів у глиняному кар`єрі "Мостища" мерія зі скрипом, через "не можу" повернулася до пошуку іншого місця, більш віддаленого від населених пунктів.

Всі публікаціі