Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 27 жовтня, 23:48:41

До чернігівського центра безпритульних їдуть і йдуть безхатченки з усієї України

21.11.2011   18:05

Центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних у Чернігові є дуже популярним серед бомжів з багатьох міст України.

Про це сьогодні на засіданні виконкому повідомив керівник відділу звернень громадян та соціальних питань Сергій Кухаренко під час обговорення “Програми підтримки громадських організацій інвалідів, ветеранів, багатодітних родин, Центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних у м.Чернігові на 2012 рік”.

“До центру приїздять люди, які були у Львові, в Донецькому регіоні. Не знаю, чи це добре чи це погано, але йде думка, що тут дійсно працює нормальний Центр. Сам особисто зустрічався з жіночкою, яка зараз знаходиться на лікуванні: чула, що у Чернігові є притулок – сіла на електричку і приїхала. Поновлюємо їй зараз документи, вона буде отримувати пенсію. Тобто центр дійсно працює. Тому зараз вони (громадська організація) хочуть зробити ремонт…”, – розповів Сергій Іванович.

Міський голова Олександр Соколов зазначив, що популярність чернігівського центру для безпритульних його дуже не радує: “Популярність нашого центру для безпритульних мене не радує. Я розумію, ми всі гуманні люди. Але я не хочу обслуговувати Львів та інші міста. Ви пам’ятаєте для чого ми створювали цей центр? Щоб не мерзли на вулиці і не відходили на той світ на території міста”.

Ті, хто там перебувають, мають відпрацьовувати своє утримання, переконаний міський голова, особливо якщо людина отримує де переночувати, що поїсти, допомогу і захист.

“Ми тут взагалі можемо влаштувати піонерський табір загальноукраїнського масштабу”, – наголосив Олександр Соколов.

Громадська організація “Чернігівський центр для соціальної адаптації бездомних та безпритульних” була зареєстрована у 2008 році. Громадяни, які потрапляють до Центру отримують безкоштовний притулок, сприяння у пошуку роботи, відновлення документів, соціальних пільг, починають знову отримувати пенсії. Також є можливість медичного обстеження та лікування – за період існування центру на лікуванні перебувало 33 особи.

Центр підтримують громадські та благодійні організації міста так у 2010 році від жіночого правозахисного центру було отримано допомогу продуктами харчування на суму майже 72 тис. гривень та обладнання на суму 18 тисяч. У 2011 році центр отримав від ПАТ “Конверсбанк” фінансову допомогу на суму 120 тисяч гривень.

У 2009 році в рамках аналогічної програми з міського бюджету Центру 2009 році було виділено 44 тисячі грн. на ремонт, 260 тис.грн. у 2010 році на оплату комунальних послуг та зарплат.

Крім центра безпритульних у програмі згадувалися ще 15 громадських організацій, які отримуватимуть фінансову підтримку з місцевого бюджету. Цього року на їх підтримку було виділено 686 тис. грн., тоді як у 2007 році починалося все з 86 тисяч гривень. Скільки коштів буде виділено у 2012 році вирішуватимуть депутати на сесії.

Останні новини Чернігівщини

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно

Чернігів: з 28 жовтня по 13 листопада учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, учні 5-11 класів – дистанційно 20:02

У Чернігові з 28 жовтня учні 1-4 класів навчатимуться за очною формою, а учні 5-11 класів – дистанційно. Це триватиме до 13 листопада включно.

Виявлено 110 нових випадків COVID-19

Виявлено 110 нових випадків COVID-19 17:46

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 27 жовтня зафіксовано 110 нових випадків інфікування COVID-19.

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце

Поліцейські розбираються, чому вся ТВК завчасно покинула робоче місце 15:04

Талалаївське відділення поліції розслідує кримінальне провадження за фактом зникнення у повному складі членів територіальної виборчої комісії зі свого робочого місця, де вони мали проводити підрахунок голосів.

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму

У центрі Чернігова облаштовують міську міні-ферму 14:53

Комфортні сучасні локації можуть створюватися власними руками і без великих бюджетних коштів.

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада

Ніжин: відбулась щотижнева оперативна нарада 14:45

27 жовтня відбулась щотижнева оперативна нарада під головуванням міського голови Анатолія Лінника.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини