Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 8 квітня, 11:02:17

Стартував проект по забезпеченню доступу до правосуддя інвалідів на Чернігівщині

06.03.2013   08:06Агенцiя

Україна ратифікувала Конвенцію про права інвалідів (КПІ) і в даний час досягла значного прогресу в розвитку і зміцненні національних механізмів з рівності інвалідів. Тим не менш, завдання полягає в тому, щоб продовжувати зусилля щодо забезпечення ефективної реалізації Конвенції про права інвалідів для того, щоб інваліди могли повною мірою користуватися всіма правами і основними свободами на рівній основі з іншими людьми.

Практика нашої організації, а також практика інших партнерських організацій свідчить, що існують певні бар’єри для отримання правової допомоги для широкої громадськості і особливо для людей з обмеженими можливостями.

Метою проекту є забезпечення рівного доступу до системи правосуддя інвалідів в Чернігівській області шляхом сприяння реалізації Конвенції про права інвалідів (стаття доступ до правосуддя) і зміцнення потенціалу організацій інвалідів щодо захисту своїх прав.

Моніторинг, надання юридичних послуг, освітня та інформаційна діяльність є складовими частинами діяльності за проектом та в повній мірі відповідають сьогоднішнім потребам цільових груп.


Олександр Підгорний, Чернігівський Центр Прав Людини

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові відкрили економічний Хаб на базі Ветеранського простору 10:59

Чернігів отримав новий простір для розвитку підприємництва та економічної самореалізації.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:54

Протягом минулої доби зареєстровано 1 небезпечну подію, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

8 квітня: цей день в Україні і світі 10:22

День 1504 Російська агресія - Day 1504 Russian aggression

 «Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу

«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10

До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині

російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08

Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини