Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 10:32:10

Радіаційна ситуація в Чернігівській області

20.02.2013   11:13Агенцiя

Спеціалістами Чернігівського міського та міжрайонного управліннь Головного управління Держсанепідслужби України у Чернігівській області були проведені дозиметричні виміри Гамма- фону в контрольних точках Ріпкинського,Чернігівського районів та міста Чернігова.

В ході проведення вимірів були зафіксовані наступні рівні Гамма-фону:
с.Редьковка-15 мкР/год
с. Неданчичи-14 мкР/год
с. Дніпровське-12 мкР/год
пп Славутич-12 мкР/год
м. Чернігів-16 мкР/год

Ці показники не перевищують допустимих рівнів радіаційного фону для даних територій.

http://cnoblses.net.ua/news/new.php?id=583

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини