Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 4 червня, 08:09:02

Прилуцькій міській стоматологічній поліклініці – 50

18.11.2011   12:58Агенцiя

Наказом Чернігівського облздороввідділу № 220 від 17 листопада 1961 року була організована міська стоматологічна поліклініка.

У зв’язку з її відкриттям прийнято штат медичних працівників по переводу із міської міжрайлікарні в кількості 16 одиниць: 5 лікарів-стоматологів, 6 зубних лікарів, 3 медичні сестри, 2 санітарки. У склад міської стоматологічної поліклініки включено госпрозрахунковий зубопротезний кабінет у кількості 9,75 штатних одиниць, а саме завідуючий кабінетом – 1 одиниця, лікарі-протезисти – 2,5, зубні техніки – 4, медична сестра – 1, санітарка – 1, бухгалтер, касир – 0,25 одиниці.

Очолив поліклініку головний лікар Григорій Васильович Вовк, який працював до 1989 року. Із першого штатного складу поліклініки в місті проживають лікарі-стоматологи Софія Федорівна Литвиненко та Ніна Федорівна Ятченко, а також старша медична сестра Зінаїда Степанівна Кисіль.

Найбільше персоналу в закладі зібралося в 90-ті роки минулого сторіччя – 116 чоловік, із них 42 лікарі. Працювали відділення дитячої, терапевтичної та ортопедичної стоматології; пародонтологічний, ортодонтичний, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети.
За час свого існування поліклініка займалася значною профілактичною та лікувальною роботою. Проводилася двохразова санація порожнини рота дітям шкіл та дошкільних закладів, що було найвищим досягненням вітчизняної стоматології, санація порожнини рота робітникам промислових підприємств та учням середніх спеціальних учбових закладів.

Більше 40 років у поліклініці відпрацювали Анатолій Григорович Мацапура – лікар-стоматолог-ортопед, Микола Васильович Чучупа – лікар-стоматолог-ортопед, Лідія Іллівна Кольц – лікар-стоматолог, Ганна Федорівна Тишенко – завідуюча відділенням та продовжують трудитися головний лікар Василь Григорович Кольц, медсестри Алла Степанівна Петровська та Ірина Василівна Кендзерська, дитячий лікар-стоматолог Любов Василівна Цвєткова.

На даний момент у поліклініці працює 66 чоловік, із них 20 лікарів, 26 середніх медичних працівників, 12 представників молодшого медичного персоналу та 8 осіб іншого персоналу. Поліклініка є базою підготовки лікарів-інтернів із стоматології.

Завдяки підтримці міського голови Юрія Володимировича Беркута в 2011 році перекрито дах будівлі ондуліном, поставлено енергозберігаючі склопакети у вікна та вхідні двері, облицьовано керамічною плиткою східці та пофарбовано фасад відділення терапевтичної стоматології, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, 2 компресори та сухожарову шафу. Відділення забезпечено гарячим водопостачанням.

Нині наша поліклініка надає всі види висококваліфікованої стоматологічної допомоги: лікування хвороб зубів та слизової оболонки порожнини рота у дорослих та дітей, видалення зубів, виправлення аномалій положення зубів та прикусу (ортодонтична допомога), зубне протезування.

Поліклініка працює у дві зміни з 8 до 20 години. У вихідні та святкові дні стоматологічна допомога надається черговим лікарем. Визначений контингент хворих отримує стоматологічну допомогу вдома.
Наша поліклініка має вищу акредитаційну категорію, є учасником Програми “Місяць здорової усмішки-2011”. Лауреат конкурсу “Прилуцький олімп-2011” у номінації “Почуття обов’язку”.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1910

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель

Прокуратура виявила порушення під час проведення публічних закупівель 08:01

Прокуратура Чернігівської області звернулася до суду з позовом, в якому вимагає визнати недійсною додаткову угоду до договору про закупівлю газового палива.

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові

Прилуцька поліція затримала чоловіка, який підозрюється у нанесенні смертельних побої сусідові 07:53

Упродовж кількох годин оперативники Прилуцького відділу поліції затримали зловмисника, який в ході раптової сварки спричинив смертельні тілесні ушкодження своєму сусідові.

Підведені підсумки дитячого конкурсу

Підведені підсумки дитячого конкурсу "Безпека в житті – життя в безпеці" 07:45

3 червня на базі навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Чернігівської області відбулось підведення підсумків обласного етапу Всеукраїнського конкурсу дитячої творчості "Безпека в житті – життя в безпеці".

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії

4 червня - Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії 07:36

19 серпня 1982 на своїй надзвичайній спеціальній сесії з питання про Палестину Генеральна Асамблея, «будучи приголомшеною величезною кількістю безневинних палестинських і ліванських дітей - жертв актів агресії Ізраїлю», постановила відзначати 4 червня кожного року як Міжнародний день безневинних дітей - жертв агресії.