Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 25 липня, 12:04:40

Прилуцькій міській стоматологічній поліклініці – 50

18.11.2011   12:58Агенцiя

Наказом Чернігівського облздороввідділу № 220 від 17 листопада 1961 року була організована міська стоматологічна поліклініка.

У зв’язку з її відкриттям прийнято штат медичних працівників по переводу із міської міжрайлікарні в кількості 16 одиниць: 5 лікарів-стоматологів, 6 зубних лікарів, 3 медичні сестри, 2 санітарки. У склад міської стоматологічної поліклініки включено госпрозрахунковий зубопротезний кабінет у кількості 9,75 штатних одиниць, а саме завідуючий кабінетом – 1 одиниця, лікарі-протезисти – 2,5, зубні техніки – 4, медична сестра – 1, санітарка – 1, бухгалтер, касир – 0,25 одиниці.

Очолив поліклініку головний лікар Григорій Васильович Вовк, який працював до 1989 року. Із першого штатного складу поліклініки в місті проживають лікарі-стоматологи Софія Федорівна Литвиненко та Ніна Федорівна Ятченко, а також старша медична сестра Зінаїда Степанівна Кисіль.

Найбільше персоналу в закладі зібралося в 90-ті роки минулого сторіччя – 116 чоловік, із них 42 лікарі. Працювали відділення дитячої, терапевтичної та ортопедичної стоматології; пародонтологічний, ортодонтичний, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети.
За час свого існування поліклініка займалася значною профілактичною та лікувальною роботою. Проводилася двохразова санація порожнини рота дітям шкіл та дошкільних закладів, що було найвищим досягненням вітчизняної стоматології, санація порожнини рота робітникам промислових підприємств та учням середніх спеціальних учбових закладів.

Більше 40 років у поліклініці відпрацювали Анатолій Григорович Мацапура – лікар-стоматолог-ортопед, Микола Васильович Чучупа – лікар-стоматолог-ортопед, Лідія Іллівна Кольц – лікар-стоматолог, Ганна Федорівна Тишенко – завідуюча відділенням та продовжують трудитися головний лікар Василь Григорович Кольц, медсестри Алла Степанівна Петровська та Ірина Василівна Кендзерська, дитячий лікар-стоматолог Любов Василівна Цвєткова.

На даний момент у поліклініці працює 66 чоловік, із них 20 лікарів, 26 середніх медичних працівників, 12 представників молодшого медичного персоналу та 8 осіб іншого персоналу. Поліклініка є базою підготовки лікарів-інтернів із стоматології.

Завдяки підтримці міського голови Юрія Володимировича Беркута в 2011 році перекрито дах будівлі ондуліном, поставлено енергозберігаючі склопакети у вікна та вхідні двері, облицьовано керамічною плиткою східці та пофарбовано фасад відділення терапевтичної стоматології, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, 2 компресори та сухожарову шафу. Відділення забезпечено гарячим водопостачанням.

Нині наша поліклініка надає всі види висококваліфікованої стоматологічної допомоги: лікування хвороб зубів та слизової оболонки порожнини рота у дорослих та дітей, видалення зубів, виправлення аномалій положення зубів та прикусу (ортодонтична допомога), зубне протезування.

Поліклініка працює у дві зміни з 8 до 20 години. У вихідні та святкові дні стоматологічна допомога надається черговим лікарем. Визначений контингент хворих отримує стоматологічну допомогу вдома.
Наша поліклініка має вищу акредитаційну категорію, є учасником Програми “Місяць здорової усмішки-2011”. Лауреат конкурсу “Прилуцький олімп-2011” у номінації “Почуття обов’язку”.

http://gradpryluky.info/index.php?newsid=1910

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини