Прилуцькій міській стоматологічній поліклініці – 50
Наказом Чернігівського облздороввідділу № 220 від 17 листопада 1961 року була організована міська стоматологічна поліклініка.
У зв’язку з її відкриттям прийнято штат медичних працівників по переводу із міської міжрайлікарні в кількості 16 одиниць: 5 лікарів-стоматологів, 6 зубних лікарів, 3 медичні сестри, 2 санітарки. У склад міської стоматологічної поліклініки включено госпрозрахунковий зубопротезний кабінет у кількості 9,75 штатних одиниць, а саме завідуючий кабінетом – 1 одиниця, лікарі-протезисти – 2,5, зубні техніки – 4, медична сестра – 1, санітарка – 1, бухгалтер, касир – 0,25 одиниці.
Очолив поліклініку головний лікар Григорій Васильович Вовк, який працював до 1989 року. Із першого штатного складу поліклініки в місті проживають лікарі-стоматологи Софія Федорівна Литвиненко та Ніна Федорівна Ятченко, а також старша медична сестра Зінаїда Степанівна Кисіль.
Найбільше персоналу в закладі зібралося в 90-ті роки минулого сторіччя – 116 чоловік, із них 42 лікарі. Працювали відділення дитячої, терапевтичної та ортопедичної стоматології; пародонтологічний, ортодонтичний, рентгенологічний і фізіотерапевтичний кабінети.
За час свого існування поліклініка займалася значною профілактичною та лікувальною роботою. Проводилася двохразова санація порожнини рота дітям шкіл та дошкільних закладів, що було найвищим досягненням вітчизняної стоматології, санація порожнини рота робітникам промислових підприємств та учням середніх спеціальних учбових закладів.
Більше 40 років у поліклініці відпрацювали Анатолій Григорович Мацапура – лікар-стоматолог-ортопед, Микола Васильович Чучупа – лікар-стоматолог-ортопед, Лідія Іллівна Кольц – лікар-стоматолог, Ганна Федорівна Тишенко – завідуюча відділенням та продовжують трудитися головний лікар Василь Григорович Кольц, медсестри Алла Степанівна Петровська та Ірина Василівна Кендзерська, дитячий лікар-стоматолог Любов Василівна Цвєткова.
На даний момент у поліклініці працює 66 чоловік, із них 20 лікарів, 26 середніх медичних працівників, 12 представників молодшого медичного персоналу та 8 осіб іншого персоналу. Поліклініка є базою підготовки лікарів-інтернів із стоматології.
Завдяки підтримці міського голови Юрія Володимировича Беркута в 2011 році перекрито дах будівлі ондуліном, поставлено енергозберігаючі склопакети у вікна та вхідні двері, облицьовано керамічною плиткою східці та пофарбовано фасад відділення терапевтичної стоматології, придбано 2 сучасні стоматологічні установки, 2 компресори та сухожарову шафу. Відділення забезпечено гарячим водопостачанням.
Нині наша поліклініка надає всі види висококваліфікованої стоматологічної допомоги: лікування хвороб зубів та слизової оболонки порожнини рота у дорослих та дітей, видалення зубів, виправлення аномалій положення зубів та прикусу (ортодонтична допомога), зубне протезування.
Поліклініка працює у дві зміни з 8 до 20 години. У вихідні та святкові дні стоматологічна допомога надається черговим лікарем. Визначений контингент хворих отримує стоматологічну допомогу вдома.
Наша поліклініка має вищу акредитаційну категорію, є учасником Програми “Місяць здорової усмішки-2011”. Лауреат конкурсу “Прилуцький олімп-2011” у номінації “Почуття обов’язку”.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні розшукали водія, який залишив місце автопригоди, він був з ознаками спʼяніння 14:38
21 червня близько 17-ї години, на лінію 102 надійшло повідомлення про ДТП на парковці міського пляжу — водій авто Volkswagen Passat, рухаючись заднім ходом, здійснив наїзд на автомобіль заявниці Skoda Octavia та залишив місце події.
ебайдужість громадян допомогла патрульним виявити нетверезого мотоцикліста 14:16
21 червня ввечері на лінію 102 надійшло повідомлення: на парковці торгового центру на проспекті Левка Лукʼяненка їздить мотоцикліст, ймовірно, напідпитку. На місце направили екіпаж патрульних.
Чернігівщина – серед регіонів, які демонструють найкращі результати у впровадженні програми ментального здоров’я «Ти як?» 13:32
У межах ініціативи першої леді Олени Зеленської «Ти як?» днями відбулося п’ятнадцяте розширене засідання Міжвідомчої координаційної ради з питань охорони психічного здоров’я та надання психологічної допомоги особам, які постраждали внаслідок збройної агресії рф проти України.
У Чернігові відкрили мультиспортивну арену, встановлену за підтримки міста-побратима Аахена 12:45
Понад 500 юних спортсменів Чернігова отримали новий сучасний простір для тренувань. На території веслувальної бази ДЮСШ «Україна» на березі Десни офіційно розпочала роботу мультиспортивна ігрова арена з тренажерним обладнанням, встановлена завдяки підтримці міста-побратима Аахена в межах проєкту Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).
Мобільність у кризових умовах: 12 позашляховиків Mitsubishi стали на захист життєдіяльності громад завдяки надійному плечу підтримки німецьких партнерів THW 12:17
Завдяки багаторічній співпраці з Німецьким федеральним агентством з надання технічної допомоги Technisches Hilfswerk (THW) прифронтові територіальні громади Чернігівщини, для яких в умовах постійних ворожих атак надійний транспорт є питанням виживання та ефективності, отримали транспортні засоби Mitsubishi L 200 Double cabine GL в кількості 12 одиниць.