Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 21 жовтня, 23:48:05

На часі – продовження облаштування державного кордону

25.01.2013   12:32

Питання облаштування державного кордону та утримання прилеглої території розглянули та обговорили учасники наради, яку 24 січня провів виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації, заступник голови–керівник апарату облдержадміністрації Микола Стрілець.

У нараді взяли участь керівники структурних підрозділів і відділів апарату ОДА, Чернігівського прикордонного загону, Чернігівської митниці, державного управління охорони навколишнього природного середовища, Державної санітарно-епідеміологічної служби в області, голови Городянської, Новгород-Сіверської, Корюківської, Семенівської, Щорської та в.о. заступників голів Чернігівської, Ріпкинської райдержадміністрацій.

Під час обговорення Микола Стрілець зазначив, що питання облаштування державного кордону є актуальним для області, адже з першого враження, що виникає у громадян при перетині міжнародних пунктів пропуску в області, складається уявлення про всю Україну. За останні роки органами виконавчої влади було багато зроблено для розбудови, як Міжнародного пункту пропуску “Нові Яриловичі”, так і інших об’єктів інфраструктури державного кордону.

На його переконання, у поточному році необхідно активізувати роботу органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, організацій та установ області для проведення заходів з облаштування пунктів пропуску. Значного покращення потребує стан утримання прилеглої до державного кордону території, особливо в санітарних та сервісних зонах.

За результатами наради, Микола Стрілець поставив завдання доопрацювати проект спільного плану основних заходів Чернігівського прикордонного загону та обласної державної адміністрації щодо розбудови державного кордону України на території області на 2013 рік.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 734 нових випадки COVID-19 19:45

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 жовтня в області зафіксовано 734 нових випадки COVID-19.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму 19:04

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму.

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів

Форум «Чернігівщина – країни Балтії»: час нових контактів та контрактів 18:50

У четвер, 22 жовтня у Чернігівській області стартував Форум «Чернігівщина - країни Балтії. Регіональний вимір».

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень

На Чернігівщині в повному обсязі профінансовано щомісячні страхові виплати за вересень 15:09

Управлінням виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області 18 жовтня завершено фінансування щомісячних страхових виплат потерпілим на виробництві та членам їх родин за вересень.

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози

Поки приріст захворюваності на COVID-19 на Чернігівщині зростав ушестеро, жителі не поспішали вакцинуватися. Нині область у зоні загрози 15:07

Ще на початку вересня на у Чернігівській області фіксували по 310-360 нових випадків коронавірусної хвороби на тиждень.