Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 1 квітня, 05:54:59

Набув законної сили вирок суду

18.11.2011   09:11

Набув законної сили вирок Новозаводського районного суду м. Чернігів стосовно мешканця м. Славутич, який запровадив протиправну схему контрабандного вивезення цілісної деревини за кордон.

У ході розслідування кримінальної справи, порушеної Управлінням СБ України в Чернігівській області, встановлено, що керівник одного з комерційних підприємств Славутича, здійснюючи експортні поставки цілісної деревини на адресу закордонної фірми, використовував підроблені документи. За допомогою фіктивних накладних зловмисник отримував сертифікати про походження лісоматеріалів та виготовлених з них пиломатеріалів. У подальшому, використовуючи сфальсифіковані документи, він здійснював оформлення вантажно-митних декларацій для вивезення цієї деревини з митної території України до однієї з африканських країн.

У ході ініційованої СБУ перевірки з’ясувалося, що у такий протизаконний спосіб було експортовано деревину на суму понад 700 тисяч гривень.

Розглянувши матеріали кримінальної справи, суд визнав зловмисника винним згідно з ч.1 ст.201 (контрабанда) та ч.1 ст.366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України і призначив покарання у вигляді 3 років позбавлення волі з встановленням іспитового строку – 2 роки.

Останні новини Чернігівщини

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 17:21

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Чернігівські самбісти вибороли призові командні місця на всеукраїнському чемпіонаті 16:33

Цими вихідними у Києві відбувся чемпіонат України з бойового самбо серед усіх вікових груп у розділі «Класік».

Поліція Чернігівщини ліквідувала міжнародний канал торгівлі людьми 16:09

Поліцейські затримали 33-річну організаторку міжнародного каналу з вербування і переправлення молодих українок до країн Європи з метою їх сексуальної експлуатації.

Інна Афонченко виборола два «золота» на чемпіонаті України зі стрільби кульової 15:35

З 22 до 28 березня у Київ відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед осіб із порушеннями слуху.

Вікторія Здор виборола дві нагороди на чемпіонаті України з шахів у Львові 15:14

У Львові завершився чемпіонат України з шахів серед юніорів та юніорок до 20 років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини