У Чернігові вшанували англійських благодійників
Англійські благодійники Джордж та Маріон Мілз, які понад десятиріччя допомагають Центру медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”, відвідали Чернігів. Для гостей з Англії у реабілітаційному центрі відбулися урочистості з нагоди новорічних свят, а також ювілею Маріон, який вона відзначила торік.

У Чернігові вшанували англійських благодійників
Директор центру “Відродження” Василь Пасічник нагадав, що у радянські часи не прийнято було говорити про дітей-інвалідів. Вони разом із батьками сам-на-сам залишалися зі своїми проблемами, і найчастіше діти перебували в інтернатах, або вдома – у чотирьох стінах. Центр допоміг і допомагає дітям стати частиною суспільства. Особливого поштовху для роботи “Відродження” надала благодійна допомога із Великобританії.
Спілкуючись із журналістами, Маріон зізналася, що допомога дітям дозволяє їй почуватися набагато молодшою. У себе на Батьківщині подружжя Мілз проводить активну роботу задля збору коштів для хворих дітей з Чернігова. Зокрема, Маріон вирощує квіти, які потім продає, а виручені кошти передає до центру “Відродження”. Родина також запровадила традиції благодійності серед своїх друзів і знайомих. Англійські благодійники розуміють вагому роль центру в допомозі дітям-інвалідам, і хочуть вірити, що місцеві бізнесмени теж підтримають їхню діяльність.
“Центр дає шанс дітям вийти у світ і змінити його. Дозволяйте бути їм людьми!”, – підкреслила “тендітна жінка з великим серцем”.
Міський голова Олександр Соколов вручив гостям символічні подарунки і подякував за небайдужість та прагнення допомогти. Він наголосив, що міська влада теж підтримує і буде підтримувати Центр медико-соціальної реабілітації дітей-інвалідів “Відродження”. “У бюджеті цього року відповідні кошти передбачено”, – сказав керівник міста.
Привітати Маріон Мілз також прийшов колишній вихованець центру, а сьогодні піаніст, лауреат міжнародних конкурсів Ярослав Биш. Разом із скрипалькою Олександрою Зайцевою вони виконали твори класичної музики.
Довідково: Центр “Відродження” відзначатиме цього року 17-річчя своєї діяльності. За цей час реабілітацію у медичному закладі пройшли майже 20 тисяч маленьких пацієнтів. Значну допомогу у створенні центру в 1996 році надали громадські організації з Великобританії – “Забуті діти” (керівники Ніна Роджерсон та Річард Робінсон), “Англійська допомога знедоленим дітям” (керівники Джордж та Маріон Мілз), “Допомога Фелстенд знедоленим дітям” (керівники Алан Хіллар та Полін Крейвен). Надає допомогу й організація “Мережа життя” з США (керівники Віктор і Беверлі Кубік).
Чернігівський Центр медико-соціальної реабілітації дітей інвалідів “Відродження” проводить медико-соціальну реабілітацію дітей з органічними ураженнями центральної нервової системи та іншими захворюваннями, що призводять до соціальної дезадаптації. В основу реабілітаційного процесу покладена модель “Тандем”, схвалена Всесвітньою організацією охорони здоров’я.
Для кожної дитини фахівці розробляють індивідуальну програму тривалістю три тижні, яка забезпечує послідовність реабілітаційного процесу.
Останні новини Чернігівщини
Керівництво поліції Чернігівщини ініціювало службове розслідування за фактом інциденту в Чернігові під час заходів оповіщення 17:23
14 липня під час здійснення заходів оповіщення, передбачених чинним законодавством, військовослужбовці ТЦК та СП Чернігова у супроводі поліцейських підійшли до двох громадян, аби перевірити військово-облікові документи.
У Чернігові відзначили День Української Державності 16:41
Біля Меморіального знаку на честь Героїв, які загинули в російсько-українській війні, зібралася громадськість, представники влади і духовенства, аби вшанувати памʼять про всіх борців за українську державність.
За матеріалами СБУ заочну підозру отримали троє воєнних злочинців, які командували обстрілом Чернігова і вбили 20 мирних жителів 16:07
Служба безпеки зібрала беззаперечні докази воєнного злочину на командувачів російських військ, які причетні до ракетного обстрілу цивільної інфраструктури, масового вбивства та каліцтва громадян України у місті Чернігів 16 березня 2022 року.
Презентація історичного роману Василя Краса "Потреба під Конотопом" 15:35
13 липня у великому читальному залі Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулася презентація історичного роману українського письменника Василя Краса "Потреба під Конотопом".
Енергонезалежність знімає бар’єри: школи області оснащують сонячними панелями 15:11
Безбар’єрність в освіті — це, зокрема, коли школярі можуть повноцінно навчатися очно пліч-о-пліч з однолітками — незалежно від енергетичної ситуації в регіоні.