На Чернігівщині за тиждень збито 77 ворожих БпЛА
За зведеними даними, силами ППО, іншими підрозділами ЗСУ, Нацгвардії та Держприкордонслужби минулого тижня в області сумарно збито 77 ворожих ударних безпілотників.
Нині триває посилення матеріального забезпечення частин, які прикривають небо над областю. Мова про додаткові авто, системи радіоелектронної боротьби, інші спеціальні засоби. Також Чернігівська ОВА допомагає у взаємодії з благодійними фондами, які надають додаткову підтримку військовим.
Нагадаємо, цього року з місцевих бюджетів Чернігівщини спрямовано більше мільярда гривень на підтримку Сил оборони. Зараз з обласного бюджету додатково виділено ще 40 мільйонів гривень.
Правоохоронці нагадують: часто у збитих безпілотників бойові частини залишаються активними й можуть здетонувати. У разі виявлення решток дронів, необхідно бути надзвичайно обережними, не торкатися і не підходити до них. У таких випадках слід негайно повідомити у поліцію чи ДСНС за телефонами 102, 101 чи за номером екстреної допомоги 112.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14
Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.
Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33
Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.
Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12
Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».
У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28
Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.
Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.