Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 квітня, 17:19:18

Швейцарська делегація відвідала заклади освіти Чернігова

11.04.2025   14:17Агенцiя

Заступниця Чернігівського міського голови Вікторія Пекур та начальник управління освіти міської ради Василь Білогура цього тижня зустрілися з представниками Посольства Швейцарії в Україні та командою Швейцарсько-українського проєкту DECIDE.

Серед почесних гостей міста - Делегат Федеральної ради Швейцарії з питань України, Посол Жак Гербер, заступниця директора з питань співробітництва Посольства Швейцарії в Україні Сімон Троллер, старша координаторка проєктів Посольства Швейцарії в Україні Ілона Постемська, менеджерка проєкту DECIDE Валентина Полторак, а також заступник міністра освіти України Дмитро Завгородній.

Цього року, завдячуючи проєкту, на базі Чернігівського центру професійно-технічної освіти, де й проходила зустріч, запрацював «Кулінарний хаб». Це сучасний простір для підвищення кваліфікації працівників, які щодня готують їжу для дітей у закладах освіти.



- Упродовж цих трьох років усі зусилля по відновленню закладів освіти - заради повернення дітей до офлайн-навчання. Усі зусилля по створенню безпечних освітніх просторів – для того, аби, навіть, під час повітряної тривоги вони могли відчувати себе надійно, спокійно та безпечно. За два роки плідної співпраці ми разом реалізували близько десяти ініціатив, - написав Василь Білогура на своїй сторінці у мережі Фейсбук.  

Швейцарська делегація в рамках візиту відвідала й гімназію №13, яка поступово відновлює навчання, де обговорили можливості подальшої співпраці.

- Чернігівська громада вдячна міжнародним партнерам за таку міцну підтримку та допомогу закладам освіти міста та чернігівським дітям, - прокоментувала Вікторія Пекур.

Пресслужба Чернігівської міської ради

Фото: Максим Чуб та Віктор Кошмал
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 12:20

Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 9 пожеж.

На Чернігівщині викрито лікарку ВЛК, яка за грошову винагороду встановлювала фіктивні діагнози для ухилення від мобілізації 12:19

У межах програми з викриття протиправних дій службових осіб військово-лікарської комісії «Зворотній бік ТЦК та ВЛК» за процесуального керівництва Деснянської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону повідомлено про підозру члену військово-лікарської комісії одного з РТЦК та СП на Чернігівщині за ч. 1 ст. 368, ч. 1 ст. 366 КК України (одержання службовою особою неправомірної вигоди, внесення службовою особою до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей).

Які платформи ШІ можуть полегшити роботу редакцій: поради експерта 10:21

Claude, ChatGPT, Perplexity, NotebookLM, ElevenLabs та інші сервіси штучного інтелекту можуть суттєво полегшити роботу медійників під час створення контенту.

«Точка опори» та «Досвід має значення»: стартували нові програми підтримки бізнесу та ринку праці 10:09

У фокусі онлайн-зустрічі «Діалог влади та бізнесу», що відбулася наприкінці минулого тижня, – дві нові урядові програми «Точка опори» та «Досвід має значення».

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини

Вдалий виступ: 10 медалей у скарбничці Чернігівщини 09:16

З 25 до 26 квітня у Кам'янець-Подільському Хмельницької області відбувся ІІ етап Кубка України з легкої атлетики з метань, а також всеукраїнські змагання з легкоатлетичних метань на честь олімпійських чемпіонів Фаїна Мельник та Анатолій Бондарчук.