Лижну базу в Чернігові треба відбудувати: що для цього необхідно
Спортивна лижна база Олімпійського резерву України розташована на околиці Чернігова. Відтак у лютому-березні вона сповна відчула на собі навалу росіян. Від споруд залишилися розвалини, значно розбиті траси. Однак, життя тут є. Тренери продовжують свою роботу зокрема завдяки модульному містечку, яке тут облаштували.

Та ситуацію треба змінювати. Сьогодні безпосередньо на місці це питання з тренерським колективом обговорили новообраний президент Федерації біатлону Іван Крулько та перший віцепрезидент, чернігівець Андрій Дериземля, начальник ОВА В’ячеслав Чаус та його заступник Дмитро Іванов, перший заступник голови обласної ради Ніна Лемеш.
«Я пропоную створення фонду відновлення інфраструктури біатлону. У нас розвалена чернігівська база, і я був би радий, якби на сайтах та трансляціях під час біатлону був висвітлений QR-код, щоб задонатили на її підтримку, на її відбудову», — зауважив Іван Крулько.
Втім, проблема не лише в коштах. Наразі будівлі, земля, на яких є база, мають різних власників, а це значно ускладнює подальшу роботу.
«Питань багато: паперових (чия власність? кому передати? як це правильно задокументувати?); фінансових (де шукати джерела?); практично будівельних (де шукати якісних проєктантів та виконавців). Поки будівельні роботи розпочинати не можна, але і час гаяти не варто. Тож всі разом сідаємо аналізувати, рахувати та вираховувати найбільш ефективний варіант роботи в умовах воєнного стану», — акцентував В’ячеслав Чаус.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської обласної військової адміністрації
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині поліцейські скерували до суду справу міжрегіональної організованої злочинної групи, яка створила нарколабораторію промислових масштабів 16:42
Слідчі поліції Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо членів організованої злочинної групи. Фігуранти створили потужну лабораторію з виготовлення психотропів з подальшим їх збутом оптовими партіями до різних областей України. Злочинний прибуток наркоділків щомісяця сягав понад 25 мільйонів гривень.
Дігтярівський професійний аграрний ліцей здійснює підготовку кадрів для сільського господарства 16:10
Наразі в закладі освіти триває вступна кампанія, а отже кожен випускник дев'ятого або одинадцятого класу може стати учнем цього профтеху.
У Чернігові демонтують ще понад 30 незаконних тимчасових споруд 15:47
На засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради 9 липня 2025 року погодили рішення комісії з демонтажу тимчасових споруд. Йдеться про 32 об'єкти, які були встановлені без дозвільних документів у різних частинах міста.
У Прилуках поліцейські разом із рятувальниками продовжують проводити профілактичні рейди у місцях відпочинку поблизу водойм 15:07
Інспектори служби освітньої безпеки Прилуцького районного відділу поліції спільно з співробітниками ДСНС проводять профілактичну роботу серед населення, яка спрямована на запобігання нещасним випадкам під час літнього відпочинку біля води.
Поширював злочинний вплив та керував вчиненням злочинів – до 9 років за ґратами засуджено жителя Ніжинського району 14:47
За публічного обвинувачення прокурорів Чернігівської обласної прокуратури вироком Ніжинського міськрайонного суду затверджено угоду про визнання винуватості та визнано винним жителя Ніжинського району у встановленні та поширенні злочинного впливу, втягненні неповнолітнього у протиправну діяльність, незаконному придбанні та зберіганні з метою збуту особливо небезпечного наркотичного засобу, незаконному зберіганні наркотичних засобів без мети збуту, крадіжці та вимаганні (ч. 3 ст. 27 ч. 4 ст. 185, ч. 4 ст. 189, ч. 2 ст. 255-1, ч. 1 ст. 304, ч. 2 ст. 307, ч. 1 ст. 309 КК України).