Відзначено кращих працівників спортивної галузі області
День фізичної культури і спорту в Україні відзначають традиційно у другу суботу вересня ще з 1994 року. Із року в рік по всій Україні проводиться маса святкових заходів, присвячених Дню фізичної культури та спорту.
Відзначено кращих працівників спортивної галузі області
Напередодні свята, 8 вересня, в облдержадміністрації відбулася урочиста зустріч заступника голови облдержадміністрації, заступника голови обласного осередку НОК України Віктора Тканка з фізкультурно-спортивним активом області.
“Фізична культура і спорт давно стала однією з пріоритетних сфер суспільного життя Чернігівщини. Предметом особливої гордості для нас і усіх працівників фізкультурно-спортивної галузі є успішні виступи наших провідних спортсменів, які через призму видатних спортивних здобутків приносять нашій Вітчизні визнання всього світу”, – наголосив Віктор Тканко, звертаючись до присутніх.
За його словами, вагомий внесок у скарбничку держави на найвищому світовому рівні постійно роблять представники кульової стрільби – Олена Костевич та Галина Авраменко, легкоатлетка Ольга Скрипак, тенісист Олександр Дідух, дзюдоїста Наталія Смаль, боксер Дмитро Митрофанов, молоді біатлоністи Максим Івко, Юлія Бригинець та кікбоксери Роман Власенко і Сергій Лисюк.
Всього з початку року спортсмени області на офіційних змаганнях серед дорослих, юніорів і юнаків з 8 видів спорту завойовано понад 60 медалей, 20 з яких – золоті. Підготовлено 29 майстрів спорту України, 2 майстри спорту міжнародного класу та 2 заслужених майстрів спорту України. Двом тренерам присвоєно звання “Заслужений тренер України”.
До складу збірних команд України, кандидатів і резерву входить 129 представників Чернігівщини з 28 видів спорту. Цим досягненням передувала самовіддана праця всіх причетних до галузі фахівців.
Складовими успіху, на думку Віктора Тканка, також стало здійснення заходів щодо розвитку в області видів спорту, розширення інфраструктури спортивних об’єктів і закладів, підтримки фізкультурно-оздоровчого руху. Зроблено певні кроки і по оновленню матеріально-спортивної бази. За останні півтора роки в регіоні відремонтовано 17 спортивних об’єктів.
Від імені голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка він подякував усім працівникам спортивної галузі області за сумлінну працю, професіоналізм та побажав творчого довголіття, успіхів у досягненні нових рубежів професійної діяльності, перемог в ім’я України та Чернігово-Сіверського краю.
З нагоди Дня фізичної культури і спорту Віктор Тканко вручив кращим працівникам спортивної галузі області відзнаки облдержадміністрації.
Останні новини Чернігівщини
Укриття, харчоблок і осередок «Захисту України»: які новини в ліцеях у Тупичеві і Городні 11:28
Чернігівська ОВА багато уваги приділяє саме освітньому компоненту і працює над тим, щоб якомога більше дітей мали змогу навчатися очно. У рамках робочого візиту в громади начальник ОВА В’ячеслав Чаус відвідав ліцеї в Тупичеві і Городні.
Доступність починається з нас: у Чернігові відбулась тематична конференція 11:24
Питання психологічної взаємодії з ветеранами та їхніми родинами обговорили сьогодні учасники тематичної конференції, яка відбулася в КНП «Ветеранський простір». Співорганізатором події виступила громадська організація «Ветеранська спільнота України «Серцевір».
Вибухотехніки поліції Чернігівщини продовжують знешкоджувати збиті ворожі безпілотники 11:22
Днями співробітники управління вибухотехнічної служби поліції Чернігівщини знешкодили нерозірвану бойову частину ворожого ударного безпілотника, який був збитий Силами оборони України у Чернігівському районі.
Поліцейські Чернігівщини вибороли призові місця на Всеукраїнських ветеранських змаганнях 11:21
Днями у Києві відбувся турнір «Звитяга нескорених», який об’єднав 500 ветеранів, ветеранок та поранених захисників з усієї України.
Компенсаційні програми для роботодавців, які сприяють працевлаштуванню людей з інвалідністю 11:19
Служба зайнятості надає фінансову підтримку роботодавцям, які винаймають чи облаштовують робочі місця для людей з інвалідністю.