Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 15 лютого, 16:20:32

Над Черніговом замайоріли прапори, підняті з нагоди відкриття ХХХ Олімпійських ігор

27.07.2012   19:48

27 липня в Чернігові обласний осередок НОК України провів урочисту церемонію підняття Державного прапора України та прапора НОК України з нагоди відкриття ХХХ Олімпійських ігор, які пройдуть в Лондоні з 27 липня по 13 серпня 2012.

Така церемонія традиційно проходить у всіх регіонах України. ЇЇ мета — привернути увагу українців до найголовніших олімпійських змагань та об’єднати всіх навколо спорту, олімпійських ідеалів.

Право підняти Державний прапор України та прапор НОК України було надано призеркам Олімпійських ігор у Пекіні Ользі Коробці та Наталії Давидовій.

У заході взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко, заслужений майстер спорту України, учасниця трьох Олімпійських ігор Ніна Лемеш, заслужений працівник фізичної культури і спорту України, начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації, відповідальний секретар обласного осередку НОК України Микола Лазаренко, вихованці спортивних шкіл, тренери, фахівці, організатори, ветерани спорту, представники громадськості та ЗМІ.

Звертаючись до присутніх, Станіслав Прокопенко оголосив вітання президента НОК України, Героя України Сергія Бубки з початком ХХХ Літніх Олімпійських ігор та побажав збірній України, і, зокрема, представникам Чернігівщини, які ввійшли до її складу, перемоги в змаганнях.

Чернігівську область на ХХХ Літніх Олімпійських іграх представлятимуть 4 спортсмени: Олена Костевич у стрільбі, Наталія Смаль у дзюдо, Ольга Скрипак у легкій атлетиці та Олександр Дідух у настільному тенісі.

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні

На Чернігівщині поліція скерувала до суду справу щодо розкрадання бюджетних коштів на ремонті відділення лікарні 13:15

Слідчі відділення поліції №1 (с-ще Козелець) Чернігівського райуправління поліції під процесуальним керівництвом Козелецької окружної прокуратури підготували обвинувальний акт щодо директора однієї з будівельних фірм, який привласнив майже 200 тисяч бюджетних гривень під час капітального ремонту одного з відділень лікарні.

Мезинський природний парк: 20 років на захисті природи 13:10

10 лютого у блакитній вітальні Чернігівської ОУНБ імені Софії та Олександра Русових відбулося засідання круглого столу, присвячене 20-річчю створення Мезинського національного природного парку.

Надзвичайні події в області за останню добу 12:15

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, саме: 3 пожежі.

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щуки 12:11

З 15 лютого 2026 року на Чернігівщині встановлено заборону на вилов щукиЧернігівський рибоохоронний патруль повідомляє, що з 15 лютого 2026 року, відповідно до Правил любительського рибальства на Чернігівщині діятиме заборона на вилов щуки.

Від редактора до старшого солдата: історія чернігівського медійника Сергія Кириченка 10:49

Сергій Кириченко – один з найдосвідченіших чернігівських редакторів. Майже 20 років він відпрацював у різних виданнях «Чернігівської Медіа Групи», а з початку повномасштабного вторгнення долучився до Збройних сил України.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини