"Десна" набирає форму. ФОТО
Чернігівська футбольна команда «Десна» перед початком змагань провела серію контрольних зустрічей, а саме з Донецьким «Олімпіком» та «Оболонь-Бровари» з Києва.
Першу зустріч наші програли 0-1, а другу зрівняли з рахунком 1-1. Наразі команда виїхала до Полтави де продовжить тренування також проведе ряд запланованих товариських зустрічей.
У період підготовки «Десна» тренується двічі на день, адже після відпустки треба набрати гарну фізичну форму.
Фоторепортаж Віктора Кошмала
Останні новини Чернігівщини
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.
16 січня: цей день в Україні і світі 08:30
День 1423 Російська агресія - Day 1423 Russian aggression
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 14:46
Протягом минулої доби зареєстровано 9 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 8 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
Інвестиція в дитинство: як мікрогрант допоміг розвитку освітнього центру «Ідея» 10:33
«Ідея» – найбільший приватний заклад позашкільної освіти в Ніжині, який являє собою безпечне, комфортне та сучасне середовище для навчання та розвитку дошкільнят і школярів.











