Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 червня, 13:00:31

Понад двохсот чоловік допризовної молоді змагались між собою на Чернігівщині

23.09.2017   11:12

На базі 1-ї окремої танкової бригади оперативного командування "Північ" Сухопутних військ Збройних Сил України відбулася спартакіада допризовної молоді Чернігівської області.

Понад 200 учасників били розбиті на  31-у команду – 25 загальноосвітніх та 6 з вищих навчальних закладів.

Під час заходу команди змагались у п’яти видах: стометрівка, підтягування, бойова стрільба на влучність з АК-74, біг на 1 км та метання ручної гранати дальність.

Крім спортивних заходів учасники зустрілися з військовослужбовцями  - учасниками АТО, оглянули розташування військової частини та відчули на собі справжній армійський побут, адже жили та харчувалися вони у військовій частині.

Переможців визначили, як серед школярів, так і серед студентів, адже вік та рівень їх фізичної підготовки у них різний.
Серед школярів перемогу святкували учні команди Коропської  школи.

А серед студентів кращими стали представники Ніжинського агротехнічного коледжу Національного університету біоресурсів і природокористування України.

Подібні заходи вже не вперше відбуваються на базі військової частини, адже територія дозволяє розмістити значну кількість людей та проводити змагання з різних вправ військово-прикладних видів спорту.

 
Прес-служба оперативного командування "Північ"

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 11:02

Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 3 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

 Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону

Чернігівщина продовжує розширювати міжнародну співпрацю: акцент – на відновленні та довгостроковому розвитку регіону 10:59

Чернігівська область продовжує активно розвивати міжнародне співробітництво, залучаючи партнерів до відновлення, розвитку громад, реалізації інвестиційних та гуманітарних проєктів.

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу

На базі чернігівського училища відкрили інноваційний навчальний хаб автосервісу 09:08

У Чернігівському вищому професійному училищі відкрили сучасний навчальний хаб автосервісу Bosch Junior Academy. Проєкт реалізувало Бельгійське агентство з міжнародного співробітництва Enabel. Його вартість – майже 3,3 мільйона гривень.

 Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України»

Понад 11 тисяч учнів Чернігівщини завершили навчання за оновленою програмою предмета «Захист України» 09:04

У закладах загальної середньої та професійної освіти Чернігівської області завершився перший повний дворічний цикл навчання випускників за оновленою програмою навчального предмета «Захист України».

10 червня: цей день в Україні і світі 08:56

День 1566 Російська агресія - Day 1566 Russian aggression