Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 2 квітня, 01:57:53

Свято футболу дітям-сиротам

30.06.2017   08:18

Сто двоє вихованців із дванадцяти шкіл-інтернатів Чернігівської області відпочивають нині у дитячому оздоровчому таборі «Зміна», який знаходиться у селищі Седнів Чернігівського району.

Саме вони стали учасниками «Веселого уроку футболу», проведеного за ініціативи Чернігівської обласної федерації футболу Допомогу у проведенні веселих спортивних змагань надали тренери та вихованці СДЮШОР «Юність», футболістки жіночої команди «Єдність» (Плиски).

Цікаві майстер-класи, завзяття у виконанні поставлених тренерами-волонтерами завдань, футбольних матч між командою волонтерів СДЮШОР «Юність» та вихованцями шкіл-інтернатів,щирі посмішки юних відпочивальників – все це доповнило тепло сонячного дня.

Не з пустими руками приїхали і гості.Футбольні м’ячі, манішки для тренувань, футбольні сувеніри та солодощі привезли із собою відвідувачі табору. Переможці футбольних конкурсів отримали пам’ятні подарунки не тільки з рук голови федерації Геннадія Прокоповича, а й з рук екс-гравця збірної команди України з футболу Сергія Доценка, голови Асоціації ветеранського футболу – колишнього воротаря київського «Динамо» Юрія Грузнова та інших почесних гостей.

Подякою гостям за цікавий спортивний захід став танок найменших юних відпочивальників.

Останні новини Чернігівщини

Доступ до послуг за будь-яких умов: про Індекс цифрової трансформації громад та Starlink – на брифінгу в ОВА 16:44

На національній платформі «Дія.Цифрова громада» працює унікальний інструмент – Індекс цифрової трансформації, який дозволяє в режимі реального часу вимірювати рівень цифровізації громад України.

На Чернігівщині триває декларування зброї: поліція нагадує громадянам про необхідність обов’язково задекларувати знайдену або отриману вогнепальну зброю та боєприпаси 16:19

Поліція інформує: декларування раніше знайденої або отриманої вогнепальної зброї звільняє людину від кримінальної відповідальності за її незаконне зберігання та надає право законно залишити зброю в себе.

Новгород-Сіверські поліцейські затримали торгівця наркотиками 15:28

Оперативники та слідчі Новгород-Сіверського райвідділу поліції викрили незаконну діяльність 55-річного зловмисника, який систематично займався збутом наркотичних засобів. Зловмисника поміщено до ізолятора тимчасового тримання.

Про стан прибирання міста та подальші завдання — за підсумками наради 14:47

На щотижневій загальноміській нараді 31 березня начальник комунального підприємства «Муніципальна варта» Ігор Дєдіков прозвітував про результати інспектування території міста.

Учень з Чернігівщини виборов призове місце на Всеукраїнській олімпіаді з математики 14:18

Молодь Чернігівщини вкотре демонструє незмінне прагнення до підкорення нових наукових висот.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини