Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 3 липня, 08:03:43

Учні школи №35 Чернігова - переможці змагань "Футбол з татами"

24.05.2017   13:37Агенцiя

За підтримки Відділення НОК України в Чернігівській області, спільно з Чернігівською обласною федераціє футболу, КДЮСШ № 1 управління освіти Чернігівської міської ради було проведено сімейно-спортивний захід «Футбол з татами».

На відкритті змагань були присутні директор КДЮСШ № 1 Сергій Петрович Романчук та відповідальний секретар Відділення НОК України в Чернігівській області Дмитро Олександрович Пиріжок.

Участь у турнірі брали юнаки віком до 12 років зі своїми татусями (дідусями або хрещеними батьками). Склад кожної команди: 5-8 юнаків та 5-8 дорослих. Гра проходила за правилами футзалу. Тривала 22 хвилини (2 тайми по 16 хвилин). У кожному таймі через кожні 4 хвилини зміна дітей на батьків і навпаки. Перерва між таймами 5 хвилин.

Отже, у запеклій боротьбі було визначено переможців:
1 місце ЗНЗ № 35.
2 місце ЗНЗ № 7.
3 місце ЗНЗ № 3.

Сім’ї-переможці отримали грамоти, медалі та кубки від Відділення НОК України в Чернігівській області, а всі учасники – грамоти.

Хочемо подякувати всім, хто причетний до цього спортивного заходу. Сподіваємось, що діти та батьки отримали позитивні емоції.

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини