Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 6 березня, 00:53:54

Депутати Чернігівщини помірялися спортивною силою на VІ-й обласній літній Спартакіаді народних обранців краю

14.05.2016   09:06Агенцiя

13 травня вже з самого ранку центральний стадіон Чернігова був прикрашений банерами НОК України, прапором ФСТ «Спартак», озвучуючи навколишні спортивні майданчики піснями і маршами спортивної тематики. Саме сьогодні тут урочисто відкрилася вже шоста традиційна депутатська «олімпіада» древньої Сіверщини, до участі у якій долучилися спортивні делегації депутатів з районів і міст обласного значення північного регіону України.

За прийнятою протягом шести років традицією змагань, підняття Державного прапора України здійснила збірна команда Борзнянської районної ради - переможниця V обласної Спартакіади депутатів 2015 року.

А далі стартовою частиною цього обласного змагального заходу був почесний парад спортивних команд і щирі привітання від першого заступника голови обласної ради Валентина Мельничука та очільника Департаменту сім'ї молоді і спорту облдержадміністрації Ніни Лемеш, спортивних світил області.

Зокрема, виступаючи перед учасниками Спартакіади, Валентин Мельничук побажав своїм колегам- народним обранцям усіх рівнів рад краю не лише віри у перемогу, але всіма своїми спортивними силами досягти її.

Як наголосив керівник, сьогодні представники рад області змагаються між собою, як-то кажуть, по-земляцьки, адже вже опісля сьогодняшніх перегонів розпочнеться Всеукраїнська Спартакіада депутатів-переможців з усіх регіонів держави. І саме тому, зерно майбутньої перемоги чернігівців засівається на цих обласних змаганнях.

Валентин Мельничук побажав усім командам, в тому числі і від обласної ради, успіхів, фізичної витримки і головне - перемог і почесних, призових місць.

Проте, як кажуть, не обійшлось і без прикрощів: за інформацією Департаменту сім'ї молоді і спорту облдержадміністрації, за всю історію спортивних депутатських змагань сьогодні на обласну Спартакіаду народних обранців прибули лише 24 команди із усіх - 27. Не змогли виставити на змагання свої команди Бобровицький район, міста обласного значення – Новгород-Сіверський та Ніжин.

Проте курчат, як каже народна українська прислів'я, «рахують по осені», а в нашому випадку – по фінішу змагань, які, між іншим, пройшли з кількох найпопулярніших видів. А саме – мініфутболу, волейболу, настільного тенісу і, звичайно ж, з найбільш народних категорій – шашок та шахмат.

Зазначимо, що й після 16.00. змагання, правда вже фінальні, ще в розпалі. Отож про результати шостої обласної літньої Спартакіади поінформуємо читачів нашого сайту додатково.

А на останок лиш додамо: головне в спортивних перегонах - не перемога, а безпосередня участь і дружнє змагання.

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 137 нових випадків COVID-19

Виявлено 137 нових випадків COVID-19 18:30

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 5 березня в області зафіксовано 137 нових випадків COVID-19.

Оновлена фотодокументальна виставка

Оновлена фотодокументальна виставка "Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка" - на вебсайті Державного архіву області 14:27

Напередодні дня народження Тараса Шевченка Державний архів Чернігівської області підготував до експонування оновлену фотодокументальну виставку «Чернігівські шляхи Т.Г. Шевченка». До неї увійшло більше 30 документів, які хронологічно охопили період 1844 – 2006 років.

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий

Судові охоронці підсумували результати роботи за лютий 13:45

4 березня в Територіальному управлінні Служби судової охорони у Чернігівській області провели нараду щодо підведення підсумків службової діяльності в лютому.

Городнянська міська лікарня отримала авто

Городнянська міська лікарня отримала авто 13:33

Вантажопасажирський УАЗ став помічником Городнянської міської лікарні.

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА

Заробітна плата в області в січні 2021 року. ДОВІДКА 13:24

Середньомісячна номінальна заробітна плата штатних працівників підприємств, установ та організацій Чернігівської області в січні 2021 року становила 9877 грн. Це в 1,6 рази вище мінімальної заробітної плати (6000 грн) та на 16,5% – ніж рік тому.