"Мама, тато, я - спортивна сім'я!"
12 березня у спортивній залі загальноосвітньої школи № 35 пройшов шкільний етап змагань загальноміського конкурсу «Мама, тато, я - спортивна сім'я!».
В конкурсі змагалися родини учнів 1-х - 4-х класів, які дружньо та весело провели цей час. Боротьба за перемогу була напруженою, лідери змінювалися після кожного конкурсу. Спортивна зала наповнена глядачами, плакатами і кричалками. Своїми запальними і патріотичними танцювально-вокальними номерами вітали учасників і уболівальників дитячі творчі колективи з учнів цієї ж школи.
В результаті змагань місця розподілилися наступним чином:
I місце - сім'я Ярослава Лисенка, учня 1-Б класу;
II місце - сім'я Ярослава Лисенка, учня 4-Б класу (тезка та однакове прізвище з чемпіоном);
III місце - сім'я Анастасії Жовтик, учениці 4-А;
Директор міського центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відповідальний секретар відділення НОК України в Чернігівській області Дмитро Пиріжок зазначив, що це кращий шкільний захід і запросив для участі в фіналі відразу три родини від 35 школи.
До речі, фінал загальноміського конкурсу відбудеться 19 березня в 11-00 в цій же школі. У ньому візьмуть участь сім'ї-переможниці своїх шкільних змагань.
Останні новини Чернігівщини
Власна справа, народжена з мрії та досвіду… 13:08
Юрій Нешкуренко з Чернігова давно знав, чим хоче займатися. За освітою він — слюсар з ремонту автомобілів, а на практиці — людина, до якої зверталися друзі та знайомі по допомогу з автівками. Ремонт власного авто, поради іншим, робота «для своїх» — усе це поступово переросло у мрію про власну справу.
Про ставки податків для фізичних осіб-підприємців 13:06
Пунктом 293.1 ст. 293 Податкового кодексу України (далі – Кодексу) визначено, що ставки єдиного податку для платників першої групи встановлюються у відсотках (фіксовані ставки) до розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – прожитковий мінімум), другої групи – у відсотках (фіксовані ставки) до розміру мінімальної заробітної плати, встановленої законом на 1 січня податкового (звітного) року (далі – мінімальна заробітна плата).
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 13:02
Протягом минулої доби зареєстровано 11 небезпечних подій, а саме: 11 пожеж.
Поліція викрила двох зухвалих зловмисників, які вчинили бійку та погрожували зброєю у Прилуках 08:36
За оперативного супроводу співробітників відділу кримінальної поліції Прилуцького районного відділу поліції слідчі під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури повідомили про підозру двом чоловікам, які вчинили хуліганські дії біля одного з ресторанів міста.
У Козельці поліцейські затримали підозрювану у вбивстві знайомого 08:34
Поліцейські відділення №1 (сел. Козелець) Чернігівського райуправління поліції затримали 42-річну місцеву мешканку, яка під час сварки вбила свого знайомого. Поліцейські помістили затриману до ізолятора тимчасового тримання.