Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 23 вересня, 14:00:55

Анатолій Мирошниченко: "Разом ми здатні перемагати: в спорті – суперників, у житті – байдужість та зневіру"

02.10.2014   09:34Агенцiя

Такими словами депутат обласної ради Анатолій Мирошниченко відкрив у Чернігові 16-й міжнародний турнір «Ілля Муромець», присвячений визволенню міста.

Депутат уже протягом 10 років підтримує проведення турніру на теренах області. На його думку, змагання «Ілля Муромець» стали  візитною карткою регіону, адже не щодня на Чернігівщину приїздять понад 100 спортсменів, які представляють не лише різні куточки України, а й інші країни. За словами Анатолія Мирошниченка, цього року турнір має ще символічніше значення для всієї України. «Турнір об’єднує різні регіони нашої держави. Незважаючи на складнощі, які ми сьогодні переживаємо, а в першу чергу це неоголошена війна проти України, спортсмени і тренери знайшли в собі сили й бажання приїхати на Чернігівщину та взяти участь у змаганнях. Для молодих хлопців вони дуже важливі, адже це практика, нові знайомства, досвід перемог та поразок. Турнір за 15 років виховав і чемпіонів України, і призерів чемпіонатів світу та Європи, і учасників Олімпійських ігор», – відзначив Анатолій Мирошниченко.

Турнір «Ілля Муромець» планує в найближчі 2-3 роки перейти у статус кубкових змагань, що дозволить спортсменам отримувати за призові місця ступені кандидатів та майстрів спорту, кажуть організатори. Щоправда, цьому на заваді низка проблем, адже в Чернігові лише один-два зали, які мають відповідні умови.

Головний суддя турніру, суддя національної категорії Геннадій Плешкевич, наголосив, що рівень спортсменів на змаганнях був дуже високий. Це, зокрема, чемпіони світу, Європи, України.

Найближчими роками турнір має перерости в один із етапів Кубка України.

- Великим досягненням турніру, і за це спасибі Анатолію Мирошниченку та його Благодійному фонду «Благовіст», є те, що спортсмени, тренери, судді не витрачають жодної копійки на участь у ньому. Оплачується дорога, харчування, проживання, за призові місця спортсмени отримують грошове заохочення. Такого немає практично на жодних змаганнях в Україні, – наголосив Геннадій Плешкевич. – Спортсмени змушені постійно шукати кошти для того, щоб захищати честь свого міста, області, країни, тренери ходять по спонсорах, аби відправити своїх вихованців на змагання, адже від держави, від місцевої влади допомоги немає. І їм ніколи не зрозуміти, що спортивна еліта країни, її гордість виховується роками тренувань та проведенням подібних змагань. А в Чернігові немає навіть сучасного спортзалу для занять боротьбою, ми десятиліттями тренуємося в підвальних приміщеннях.

У вирішенні такого нагального питання зголосився допомогти Анатолій Мирошниченко, пообіцявши цієї зими відкрити для молодих борців сучасний спортивний зал з усім необхідним для тренувань обладнанням.

- Я знаю, де ви тренуєтесь, і ви робите неймовірне, коли в таких умовах стаєте чемпіонами Європи та України, – сказав депутат. – Обіцяю вам нинішньої зими відкрити зал у центрі міста, зручний, теплий, сухий і комфортний, а головне – придатний для якісних тренувань.

Володимир Сердюк

PR

Останні новини Чернігівщини

23 вересня - цей день в Україні та в світі

23 вересня - цей день в Україні та в світі 11:31

ДЕНЬ 577 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 577 RUSSIAN AGRESSION

На Чернігівщині відкрили два "Класи безпеки" 16:41

22 вересня у Прилуцькому та Ніжинському районах відкрили “Класи безпеки”.

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області

Набір учасниць на програму відновлення та створення малого бізнесу в Чернігівській області 16:38

Для мешканок Чернігівської області, які повернулися, та жінок–внутрішньо переміщених осіб ГО «Жіночий консорціум України» оголошує старт програми з відновлення та створення малого бізнесу. До програми можуть долучитися мешканки приймаючих громад Комарівської, Крутівської, Вертіївської та Остерської ОТГ та м. Чернігів та жінки-ВПО, котрі проживають у цих громадах.

Перший сертифікат в області на придбання житла за програмою «єВідновлення» уже сформовано, другий – на підході 16:25

Першими впоралися з цим Михайло-Коцюбинська та Кіптівська громади відповідно. Загальна ж кількість заяв за зруйноване житло – 216, з них – 56 у роботі. Про це розповів сьогодні під час брифінгу в медіацентрі ОВА в. о. начальника Управління містобудування та архітектури ОДА Сергій Куреня.

 Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення

Кампанія з довакцинації дітей проти кору: чому важливо зробити щеплення 16:02

Спалахи кору в Україні циклічні й відбуваються в середньому кожні 4-5 років. Вони стаються через те, що діти пропускають планові щеплення і в суспільстві накопичується кількість людей без імунітету.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини