Волейболистки чернігівської команди "Педуніверситет" відмовилися від участі у Кубку України
Жіночий Кубок України складатиметься тільки з фінальної частини
Володаря Кубка України 2014 року визначатимуть тільки чотири команди.
"Команди Вінниці, Чернігова, Рівного та Луцька відмовилися від участі, посилаючись на те, що мають фінансування лише на участь в чемпіонаті України", - повідомив голова Директорату ФВУ Олександр БІБЕР.
Таким чином, Кубок України серед жіночих команд складатиметься тільки з фінальної частини, і за цей трофей боротимуться "Хімік" (Южне), "Сєвєродончанка" (Сєвєродонецьк), "Орбіта-ЗТМК-ЗНУ" (Запоріжжя) та "Галичанка-ТНЕУ-Укрїнбанк" (Тернопіль).
Перший тур чемпіонату України сезону-2014/15 пройде 3-4 жовтня.
Останні новини Чернігівщини
Через ворожі атаки поранені троє людей: поліція Чернігівщини документує воєнні злочини росіян 09:46
Упродовж доби ворог продовжував атакувати Чернігівську область безпілотниками. Наразі відомо про трьох постраждалих мирних людей.
57 ветеранів із Чернігівщини зможуть придбати власне житло за кошти держсубвенції 09:44
Днями Кабмін затвердив розподіл субвенції на житло за програмою Мінветеранів. Для Чернігівської області передбачено майже 154 мільйони гривень. Це дасть змогу 57 ветеранам з області придбати власні оселі. Мова йде про захисників з І-ІІ групами інвалідності.
19 травня: цей день в Україні і світі 08:42
День 1546 Російська агресія - Day 1546 Russian aggression
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.