Протягом 2013-2014 років на Чернігівщині буде облаштовано 202 дитячих спортивних майданчиків
Виконання нових соціальних ініціатив Президента України в області “Кожній дитині – всебічний розвиток” щодо модернізації дитячих спортивних майданчиків, сприятиме залученню дітей до занять фізичною культурою та спортом, а також популяризації здорового способу життя.
Про це йшлося 31 липня на нараді за участю в.о. заступника голови облдержадміністрації Юрій Музика з питань реалізації в області проекту соціально-економічного розвитку “Облаштування дитячих і спортивних майданчиків”.
Зокрема, було обговорено питання спорудження та реконструкції майданчиків у населених пунктах Чернігівщини.
У рамках Державної програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки передбачається облаштування в області 148 дитячих та 54 спортивних майданчиків.
Останні новини Чернігівщини
Школи Чернігова відновлюють навчальний процес дистанційно з 2 лютого 15:10
З понеділка, 2 лютого, у закладах загальної середньої освіти Чернігова буде відновлено освітній процес з використанням дистанційних технологій. Про це повідомляє начальник управління освіти міської ради Василь Білогура.
Олександра Даниленко здобула другу поспіль медаль Кубка світу 15:05
Вихованка регіонального центру «Інваспорт» Олександра Даниленко продовжує успішні виступи на Кубку світу з пара лижних перегонів, який проходить у місті Якушице (Польща).
У Ніжинській гімназії №14 в найближчі місяці запрацює відремонтований харчоблок 13:36
Під час робочого візиту до району начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус оглянув модернізовану Ніжинську гімназію №14.
Приваблива ціна — і мінус 25 тисяч: на Чернігівщині ошукали покупчиню онлайн 13:32
Хотіла придбати зарядну станцію, натомість втратила 25 тисяч гривень: поліція Чернігівщини закликає громадян сплачувати за товар тільки після його отримання
Поліція документує наслідки ворожих атак на Новгород-Сіверщині 10:25
Упродовж минулої доби та сьогодні вночі росіяни продовжували атакувати прикордонні громади Чернігівщини. Інформація про постраждалих не надходила.