Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:06:09

Галина Авраменко — триразова призерка чемпіонату Європи зі стрільби у Шатору!

31.07.2025   08:08Агенцiя

Представниця Чернігівщини Галина Авраменко успішно виступає на чемпіонаті Європи зі стрільби з малокаліберної зброї, що триває у французькому місті Шатору.

У її активі вже три медалі:

 «золото» — у командному заліку зі стрільбі по рухомій мішені;

 «срібло» — у командному заліку зі стрільбі по рухомій мішені на дистанції 10 м, мікс;

 «бронза» — у командній першості зі стрільбі по рухомій мішені на дистанції 10 м, мікс.

Спортсменка є вихованкою Чернігівська обласна школа вищої спортивної майстерності. Тренує стрільчиню Геннадій Авраменко.

Нагадуємо, змагання тривають, вболіваємо за наших спортсменів!

Фото: Федерація стрільби України

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини