Як зустрічати Новий рік 2021 - рік Бика
Отже, покровителем 2021 року буде Білий Металевий Бик. Перший день року Бика настане 12 лютого, але нам нічого не заважає зустріти його 1 січня, а потім ще раз 12-го.

Де зустрічати і прикрасити оселю
Від місця, де ми збираємося провести новорічне свято, залежать всі інші пункти плану, особливо меню і наш святковий одяг.
Незалежно від того, де ви збираєтеся зустрічати Новий рік — вдома або в гостях, свій будинок нарядити треба обов’язково. Новорічна мішура піднімає настрій і створює святкову атмосферу.
І тут знову потрібно згадати про Білого Металевого Бика. Його основні кольори — білий і сріблястий, значить, їх і потрібно використовувати в декорі як символ нового року. Це не означає, що ми повинні весь будинок задрапірувати білими тканинами і розкидати по них сріблястий дощик. Бик взагалі бачить світ чорно-білим, отже, можна не міняти кольорову палітру кімнат, а білі і сріблясто-сірі кольори застосувати як акцент.
Прикрашаючи квартиру, не забувайте про класичні атрибути Нового року: ялинку, гірлянди, ліхтарики, мандаринки, бенгальські вогні, сніжинки і зірочки.
Якщо у вас є діти, зробіть разом з ними маленький будиночок-хлів для чарівного бичка і поставте його під ялинкою. Щоб почастувати новорічного гостя, насипте в тарілочку трохи зерна (пшеницю, ячмінь) і покладіть солому або сіно.
Що приготувати
На новорічний стіл підійде все, крім яловичини і телятини. Єдине побажання — це різноманітність, але це данина не покровителю Нового року, а старовинній прикметі: як Новий рік зустрінеш, так його і проведеш.
Загалом святкове меню потрібно урізноманітнити зеленню, овочами, фруктами, випічкою, в тому числі несолодкою, і кашами. До речі, як гарнір до салатів і м’яса дуже добре йде булгур, він смачний навіть в холодному вигляді.
Робити чи ні тістечка у вигляді корів або торт із портретом бика, вирішуйте самі. Як на мене, то ці образи апетит не покращують.
У чому зустрічати Новий рік
Вибір новорічного вбрання повністю залежить від місця зустрічі Нового року. У забарвленні не варто зупинятися тільки на білому та сірому. Можна використовувати світлі тони, наприклад, молочні, кремові і світло-бежеві. Сірий колір теж дуже багатогранний. Це і сріблястий, і попелястий сірий, і попелясто-рожевий, і темні відтінки мокрого асфальту… Актуально виглядатимуть паєтки, блискітки, люрекс.
Оскільки покровитель Нового року — Металевий Бик, новорічний образ чудово доповнять срібні прикраси — кільця, сережки, браслети, підвіски. Любительки більш коштовних варіантів можуть вибрати прикраси з білого золота або платини.
Макіяж теж в сірих тонах? А чому б і ні! Завдяки сірим і молочним відтінкам макіяж буде виглядати непомітно і природно, а трохи перламутру і блискіток додадуть образу гламурності.
Лак для нігтів сріблястого кольору або білого з блискітками — класичний варіант для Нового року. А в цей раз він ще й відповідає символу року.
Зачіску має бути охайною та акуратною, тому що Бик — консерватор. Якщо у вас довге волосся, заплетіть його в косички, зав’яжіть у пишний хвіст на маківці або зробіть дульку і прикрасьте блискучими металевими шпильками або гребнями. Якщо у вас коротка стрижка, її можна доповнити шпилькою, обручем, діадемою або сріблястою стрічкою.
Що подарувати на Новий рік
Подарунок — такий само важливий елемент новорічних свят, як ялинка і сніжинки. На Новий рік ми даруємо подарунки своїм близьким, родичам, друзям, колегам, партнерам і навіть самим собі. Якщо вручити подарунок немає можливості, ми відправляємо листівку або пишемо привітання.
Вітання одне за одним сипляться в месенджери, ними рясніють всі соцмережі. Пошта і мобільні оператори перевантажені. Але все це — поспіх, вибір, передчуття і хвилювання — створює неповторну новорічну атмосферу і робить це свято особливим.
Оскільки Бики неквапливі, не люблять різких змін і потребують надійного тилу, як новорічний подарунок напередодні 2021 року підійдуть речі для дому.
Також подаруйте щось на удачу із зображенням Бика. Наприклад, свічки у вигляді бика або телятка, кишенькові календарики з їхніми фото, дітям — книжки з казками про бичків і телят, толстовки і футболки з мультяшними бичками.
Однак головне при зустрічі Нового року — це новорічний настрій. Постарайтеся налаштуватися на позитив, переконайте себе, що Новий рік 2021 несе тільки хороше. Подумайте про свої плани на наступний рік і попросіть у Білого Бика заступництва.
Веселих новорічних свят!
джерело
Останні новини Чернігівщини

Судитимуть браконьєра, який незаконно вполював лося на Прилуччині 16:39
Прокурорами Прилуцької окружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно жителя міста Прилуки за фактом вчинення незаконного полювання на звірів, які занесені до Червоної книги України (ч. 1 ст. 248 КК України).

ТОП-10 найзатребуваніших вакансій від місцевих роботодавців 16:36
Робота є. Зокрема, й на Чернігівщині. Наразі у базі даних обласної служби зайнятості налічується 1924 вакансії.

Правоохоронці підвели підсумки роботи 1 півріччя 2025 року протидії злочинності у бюджетній сфері Чернігівщини 16:33
Сьогодні в Чернігівській обласній прокуратурі відбулась робоча нарада з керівниками правоохоронних органів регіону. На нараді були присутні керівник Чернігівської обласної прокуратури Станіслав Гущесов, начальник Головного управління Національної поліції в Чернігівській області Іван Іщенко та начальник Управління Північного офісу Держаудитслужби в Чернігівській області Олександр Кондрашов.

Олена Шуляк: Антикорупція, цифровізація, ринок землі – головні реформи протягом останніх років 16:31
У нещодавньому інтерв’ю "Вокс Україна" очільниця "Слуги Народу" та народна депутатка Олена Шуляк зазначила, що, на її переконання, найбільш відчутні результати команда влади, зокрема й партія "Слуга Народу", демонструє в трьох напрямах реформування держави: розвитку антикорупційної інфраструктури, цифровій трансформації та впровадженні земельної реформи.

єРобота на Чернігівщині: результати програми «Власна справа» 14:42
Грантова програма «Власна справа» урядового проєкту «єРобота», яку адмініструє Державна служба зайнятості, - не просто про гроші, а про довіру та можливості, про людей та бізнес, які працюють у найважчі часи і мотивують інших.