Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 травня, 19:12:27

У Чернігові розпочав роботу "Клуб цифрової естетики"

03.11.2011   12:52

В епоху цифрових технологій, коли у кишені можна носити кілька десятків, а може й сотень книжок, а поширення інформації залежить лише від швидкості Інтернету та надійності зв'язку, бібліотеки крокують разом з новітніми технологіями і шукають нові можливості залучення читачів та популяризації своєї діяльності.

Так в обласній бібліотеці ім. Короленка вже давно працюють курси по навчанню комп'ютерній грамотності та роботі з Інтернетом. Вже проводяться тренінги по створенню власної web-сторінки. А днями було започатковано "Клуб цифрової естетики". Цей клуб є одним із проектів бібліотеки та особистою ініціативою її працівника Віталія Доценко.

Під час засідання клубу його учасники будуть навчатися основам роботи з фотографіями, їх обробці та вдосконаленню. Також планується проводити групові обговорення на культурологічні та інші тематики, заняття з оволодіння графічним редактором, а також запрошення спеціалістів для проведення презентацій та майстер-класів по цікавим учасникам напрямам.

"Мета - популяризація ролі бібліотеки в житті громади, розширення стандартної місії бібліотеки як книгосховища, до місця, де збираються люди за інтересами, а також впровадження концепції "чітачацентрізма", коли задоволення інтересів і запитів читача стають основним напрямком діяльності бібліотеки", - пояснює свою ідею Віталій Доценко.
На його думку створення такого клубу є експериментом по створенню та втілення в життя новітніх сучасних послуг бібліотеки.

Щодо учасників, то всі вони прийшли з різними цілями: хто навчитися, хто поспілкуватися на цікаві теми, але головне, що всіх об'єднує, - це бажання додати в своє життя яскравих фарб та позитивних емоцій від творчості.

Останні новини Чернігівщини

Потужний аналоговий передавач перекрив

Потужний аналоговий передавач перекрив "білі плями" телевізійного покриття у прикордонні Чернігівщині 18:58

Після дворічної перерви на Чернігівщині відновлено аналогове мовлення телеканалу "UA: Перший" на прикордонні у північно-східній частині області.

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську

Про особливості проведення публічних закупівель говорили у Сновську 16:54

Застосування положень Закону України «Про публічні закупівлі», складання річного плану закупівель, питання організації закупівельної діяльності замовника та роботи в електронній системі закупівель розглядалися під час виїзного навчання «Правові та практичні здійснення публічних закупівель», яке проходило у Сновську.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 84 особи 16:36

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, cтаном на 17 травня в області щеплено першою та другою дозою 22224 людей.

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон

У Носівській громаді відремонтують 400-метровий легкоатлетичний стадіон 15:04

Із сучасним станом спортивного об’єкту, який планується капітально відремонтувати в громаді в рамках програми Президента України «Велике будівництво», ознайомилася перша заступниця голови Чернігівської ОДА Олена Бойко. З метою та завданнями проєкту, його доцільністю для життя громади її ознайомив Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно

Щодо захворюваності на ГРВІ та грип. Офіційно 13:06

З початку епідсезону по Чернігівській області перехворіло 14,8% населення.