Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 13 грудня, 09:38:58

У Чернігові розпочав роботу "Клуб цифрової естетики"

03.11.2011   12:52

В епоху цифрових технологій, коли у кишені можна носити кілька десятків, а може й сотень книжок, а поширення інформації залежить лише від швидкості Інтернету та надійності зв'язку, бібліотеки крокують разом з новітніми технологіями і шукають нові можливості залучення читачів та популяризації своєї діяльності.

Так в обласній бібліотеці ім. Короленка вже давно працюють курси по навчанню комп'ютерній грамотності та роботі з Інтернетом. Вже проводяться тренінги по створенню власної web-сторінки. А днями було започатковано "Клуб цифрової естетики". Цей клуб є одним із проектів бібліотеки та особистою ініціативою її працівника Віталія Доценко.

Під час засідання клубу його учасники будуть навчатися основам роботи з фотографіями, їх обробці та вдосконаленню. Також планується проводити групові обговорення на культурологічні та інші тематики, заняття з оволодіння графічним редактором, а також запрошення спеціалістів для проведення презентацій та майстер-класів по цікавим учасникам напрямам.

"Мета - популяризація ролі бібліотеки в житті громади, розширення стандартної місії бібліотеки як книгосховища, до місця, де збираються люди за інтересами, а також впровадження концепції "чітачацентрізма", коли задоволення інтересів і запитів читача стають основним напрямком діяльності бібліотеки", - пояснює свою ідею Віталій Доценко.
На його думку створення такого клубу є експериментом по створенню та втілення в життя новітніх сучасних послуг бібліотеки.

Щодо учасників, то всі вони прийшли з різними цілями: хто навчитися, хто поспілкуватися на цікаві теми, але головне, що всіх об'єднує, - це бажання додати в своє життя яскравих фарб та позитивних емоцій від творчості.

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:00

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровано на території області за період з 8:00 12 грудня до 8:00 13 грудня 2019 року.

Відбувся відкритий показ фільму

Відбувся відкритий показ фільму "Bellingcat: Правда в світі постправди" 08:47

З 25 листопада по 13 грудня на Чернігівщині проходить XVI Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA, тема якого – цифрові технології та захист прав людини у мережі.

Розпочалася операція

Розпочалася операція "Новорічна ялинка 2020" 08:36

Для посиленого контролю, щодо збереження зелених насаджень у святкові дні Державною екологічною інспекцією у Чернігівській області розпочато проведення щорічної природоохоронної операції «Новорічна ялинка».

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн

РДА зобов’язано оформити правовстановлюючі документи на земельну ділянку орієнтовною вартістю 850 тис. грн 08:29

Чернігівський окружний адміністративний суд, погодившись із позовними вимогами прокуратури, зобов’язав райдержадміністрацію вжити заходів до оформлення правовстановлюючих документів на земельну ділянку під будівлею закладу освіти орієнтовною вартістю понад 850 тис. грн.

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом

У Борзні поліція роззброїла дебошира з пістолетом 08:14

Поліцейські затримали домашнього агресора, який погрожував зброєю правоохоронцям.