Відпочинок з користю: на Голубих озерах відкрили "ТАМ"
Уже традиційно свято творчості й натхнення, енергії і запалу День молоді збирає активну молодь Чернігівщини у наметовому містечку «ТАМ» (Територія активної молоді), що розмістилося на території комплексу «Голубі озера» на Ріпкинщині.
Урочисте відкриття відбулося 21 червня. До заходу долучилися заступник голови ОДА Наталія Романова.
Цього ж дня на «тамівців» чекали цікаві локації та змагання, зокрема заняття з тактичної підготовки та поводження зі зброєю, інтелектуальні ігри для знатоків, фестиваль фарб, виступи команд КВК. Надвечір — театралізоване дійство Івана Купала, кіноклуб та дискотека.
Учасники наметового містечка перебуватимуть на Голубих озерах упродовж трьох днів.
Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації
Останні новини Чернігівщини
«Стійке населення»: Фонд «Партнерство за сильну Україну» реалізовуватиме на Чернігівщині нову ініціативу 12:10
До жовтня 2027 року на Чернігівщині триватиме впровадження ІІ фази програми «Партнерство за сильну Україну». Йдеться, зокрема, про швидке реагування на надзвичайні ситуації, відновлення соціальної інфраструктури, стабільну роботу підприємств житлово-комунального господарства та підтримку економічної стійкості.
російські дрони атакували державні установи на Чернігівщині 12:08
Сьогодні вранці російські дрони атакували Прилуцьку міську раду та податкову у Новгород-Сіверському.
Надзвичайні події в області за останню добу 12:01
Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 3 пожежі.
Чернігівські стрільці вибороли низку нагород на чемпіонаті України у Львові 11:58
З 30 березня до 04 квітня у Львові відбувся чемпіонат України зі стрільби кульової серед спортсменів 2006 року народження та молодших.
Дві срібні нагороди Олександра Лісогора на Континентальному кубку SLAVIC CUP у Словаччині 11:57
З 28 до 29 березня у Словаччині відбувся Континентальний кубок з лижних гонок SLAVIC CUP (міжнародні змагання FIS).