Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 квітня, 18:32:45

Територія активної молоді — заряд позитиву та ідей

30.06.2017   13:49

Молодь Чернігівщини вчергове доводить, що відпочивати варто активно, відповідально та корисно.

Вчора на території комплексу «Голубі озера», що на Ріпкинщині, розпочало роботу наметове містечко «ТАМ» (Територія активної молоді).

Три дні поспіль на тематичних тренінгах молодь говоритиме про родинні цінності, безпечні подорожі, особливості молодіжної політики тощо. Передбачено і спортивні змагання, інтелектуально-розважальні ігри, фестиваль КВК.

Старт «тамівцям» дала заступник голови — керівник апарату ОДА Наталія Романова:

 — Мені приємно, що сучасна молодь все частіше обирає активний відпочинок та переймається вирішенням глобальних проблем — екологічних, насильства в родині та інших. Я хочу, щоб ця зустріч зарядила вас ідеями, які реалізовуватимете у своїх громадах.

Сьогодні ми зібралися у прекрасному місці. Чернігівщина славиться своїми краєвидами. Я впевнена, що своїми «родзинками» може похвалитися кожен район. Тож маємо на меті започаткувати традицію збирати активну молодь щоразу в іншому районі.

В урочистому відкритті наметового містечка також взяли участь керівник Департамету сім'ї, молоді та спорту ОДА Ніна Лемеш, директор Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Олександр Левочко, голова благодійного фонду імені Софії Русової Іван Чаус.

Цього ж дня на учасників уже чекали цікаві локації та змагання. Після представлення візитівок — театралізоване дійство Івана Купала та молодіжний рок-фестиваль.

Пряма мова:
Володимир Уніат, учасник: Я до «ТАМу» приїжджаю вже не вперше. Щоразу це нові знайомства та враження. Звичайно, влітку важко думати про щось, окрім відпочинку біля озера. То чому б не поєднати приємне з корисним: розслабитися фізично і попрацювати головою?

Яна та Арсен, молоде подружжя: Сьогодні на одній з локацій ми познайомилися з іншими парами. Поговорили про сімейні цінності та те, що варто робити і чого слід уникати у родинному житті. Нечасто випадає нагода так ґрунтовно проаналізувати стосунки.

Олександр Щерба, координатор громадського руху «Студреспубліка»: Світ швидко змінюється. Наразі принципово важливо переналаштувати систему освіти. Молодь не має бути байдужою. Вона навпаки повинна стати рушійною силою змін. Та без підготовки вклинюватися у ці процеси неможливо. Тож важливо на таких молодіжних зібраннях розповідати про те, що кожен з нас може зробити у цій ситуації.


Департамент інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

Останні новини Чернігівщини

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09

Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!

Надзвичайні події в області за останню добу 10:07

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.

“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13

В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.

Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10

28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.

 Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів

Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09

Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.