Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 24 квітня, 21:12:01

24 січня - у продажу з'явилося перше баночне пиво

24.01.2017   07:43Агенцiя

Технологія консервування пива існувала до 1935 року, але вона була в експериментальній стадії. Деякі свідчення проведених експериментів відносяться ще до кінця 1910-х років, але саме в цей час в США був введений закон про повну заборону на виробництво, продаж, транспортування і споживання всіх спиртних напоїв. Він діяв в Штатах з 1919 року по 5 грудня 1933 року.

Заборона пива не давало можливості легально займатися питаннями його упаковки. Як тільки заборона була знята, "American Can Company" відновила зусилля з просування серед пивоварів ідеї упаковки їхнього продукту в банки.

Першою відгукнулися компанією була середніх розмірів пивоварня в Ньюарку, штат Нью-Джерсі — "Gottfried Kreuger Brewing Company ". Пробна партія була запущена в 1933 році в кількості 2000 одиниць, не призначених для продажу. На етикетці було написано "Krueger's Special Beer". Пізніше дизайн і назву змінили на користь "Krueger's Finest Beer" і "Krueger Finest Beer".

Перша тестова продаж була призначена в Річмонді (Вірджинія). 24 січня 1935 два бренди "Krueger's Finest Beer" і "Krueger's Cream Ale" почали успішно продаватись. Після того, як американська компанія "Krueger Brewing Co" випустила першу партію баночного пива під назвою "Вершковий ель Крюгера" в місті Річмонді, перспективність нової тари ні в кого не викликала сумнівів.

Нововведення настільки припало до смаку населенню, що вже через півроку збут пива в металевих банках у п'ять з половиною разів перевершив звичайні продажу. Пиво пили всі, попит все зростав. Через рік на нові технології упаковки пива перейшли ще двадцять три заводи США.

Спочатку банку відкривалася як звичайна консервна. Потім був придуманий спеціальний ніж (як сучасна відкривачка), яким можна було проколоти дірку в кришці. Інструкція розташовувалася прямо на банці — прочитав, відкрив і випив. Самі банки виготовляють із сталі. Пиво в них швидко псувалося і відкрити таку банку було не просто.

Після Другої світової війни банки стали довшими, метал більш тонким і іншого складу. Така форма була названа Keglined. Алюміній для виготовлення банок першими стали використовувати гавайці в 1958 році. А коли пивоварна компанія "Pittsburgh Briwing Co" спільно з пакувальної фірмою "Alcon" запропонували любителям елю спробувати пиво в алюмінієвих банках з клапанним відкриванням — це викликало справжній фурор.

Сьогодні банкове пиво представляє серйозну конкуренцію пиву, розлитому в скляні та пластикові пляшки.

Останні новини Чернігівщини

365 пожеж в природній екосистемі Чернігівщини з початку року: чому виникають та як запобігти 18:11

«До речі, це майже в два рази більше, ніж за аналогічний період минулого року (186 надзвичайних ситуацій), – повідомив на брифінгу в офіційному медіацентрі ОВА Олександр Бобро, заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в області. – 356 із них – суха трава та сміття на відкритих територіях, а 9 пожеж – це лісові масиви та насадження».

Бізнес, який постраждав під час ракетних ударів 17 квітня, може отримати грант на відновлення від МОМ 18:08

Міжнародна організація з міграції (МОМ) в рамках проєкту «Життєздатність+ Економічна інтеграція внутрішньо переміщених осіб та постраждалих від війни», що фінансується Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини (BMZ) через Банк розвитку KfW, допоможе чернігівським підприємцям.

На Чернігівщині до 11 років позбавлення волі засуджено двох російських військових, які катували та жорстоко поводились з цивільним 18:03

Поліція завершила досудове розслідування та скерували до суду провадження, щодо двох російських військовослужбовців, які 6 березня 2022 року затримали цивільного місцевого мешканця у селі Слобода Чернігівського району. Чоловіка тяжко побили та погрожували спалити живцем.

Майстер–клас для спортивної спільноти Чернігівщини від володаря першої олімпійської медалі на Чернігівщині Олександра Батюка 18:01

Цьогоріч виповнюється сорок років з часу проведення XIV Зимових Олімпійських ігор у місті Сараєво (на той час Соціалістична Федеративна Республіка Югославія). Тоді у далекому 1984 році на цих престижних міжнародних змаганнях наш земляк, відомий український лижник Олександр Батюк виборов срібло у складі команди з лижної естафети 4х10 км.

На Чернігівщині запрацювали одразу дев’ять поліцейських станцій 11:39

Сьогодні в Остерській ТГ та ще у восьми громадах області розпочали роботу нові поліцейські станції. Допомагати, дбати про безпеку і захищати місцевих мешканців відтепер будуть дев’ять поліцейських офіцерів громад.