Дев’ять звичок, які, на думку психологів, буквально висмоктують з вас життєві сили
Ще тільки середина тижня, а сили вичерпуються? Енергії вистачає лише на підтримку життєдіяльності, а на реалізацію особистих проектів вже не залишається?

Куди ж вона зникає?! Ось дев’ять звичок, які, на думку психологів, буквально висмоктують з вас життєві сили.
Читання книг і перегляд фільмів перед сном. Так-так, це дуже заманливо – перед сном прочитати кілька сторінок цікавої книги або переглянути одну-дві серії улюбленого серіалу. Що ж в цьому поганого? По-перше, давайте на чистоту, однією-двома сторінками ніхто не обмежується, а залипання в серіалах стало причиною незліченних недосипів. По-друге, розбурхувати психіку перед сном вкрай не рекомендується. По-третє, мозок буде продовжувати обробляти останню інформацію, що надійшла. Результат: забудькуватість, погіршення пам’яті і неуважність на наступний день. Рекомендується за годину до сну відсторонитися від усіх джерел інформації і подразників. Краще прогуляйтеся на свіжому повітрі, прийміть ванну або зробіть собі масаж стоп.
Нерегулярне і неповноцінне харчування. Доведено, що перерви в роботі й розумна турбота про себе тільки збільшують продуктивність праці. Витратьте час і гроші, щоб сформувати режим і повноцінну дієту. Ця інвестиція окупиться сповна. Навіть якщо ваша робота пов’язана з постійними переміщеннями, брати з собою їжу в лоточках – питання невеликих зусиль і звички.
Звичка відкладати. У всіх є неприємні справи, які потрібно зробити обов’язково, але дуже-дуже не хочеться. Причини можуть бути різні: страшно, незрозуміло як впоратися, лінь і т.д. Найчастіше ми втікаємо від них в задоволення чи рутинні завдання. Але спогади про цю незавершену справу отруюють відпочинок і не дають зосередитися на інших проектах. Чим більше ми відкладаємо вирішення питання, тим менше сил і ресурсів залишається на його виконання.
Звичка доводити. Як часто ми впираємося, боремося, віддаємо останні сили, щоб досягти нав’язаних ззовні цілей, довести кривдникам: “Дивіться, який я крутий”. При цьому внутрішні потреби і бажання залишаються за бортом і поповнення ресурсів не відбувається. Спробуйте задати собі питання: “Для чого я це роблю? Як ці завдання пов’язані з моїми особистими цілями і цінностями”.
Безлад і неакуратність. Це схоже на забруднене русло річки. Розробіть свою систему зберігання даних, позбудьтеся від мотлоху, і нові сили наповнять вас і ваші проекти.
Плітки. Обговорюючи інших, особливо в негативному аспекті, ми мимоволі віддаємо частину своєї енергії об’єкту пліток. Тому і чорний піар такий ефективний. Не важливо, в якому аспекті говорять про людину, це в будь-якому випадку передача їй енергії. Так що досить підживлювати чужинців.
Низький рівень фізичної активності. Регулярні фізичні навантаження знижують рівень стресу, покращують загальний тонус, викликають вироблення гормонів щастя і заряджають енергією. Навіть для офісних працівників цілком прийнятно робити перерви на легку розминку: поприсідати, пострибати, зробити нахили, а при наявності турніка, підтягнутися пару раз.
Останні новини Чернігівщини
На Ніжинщині поліцейські затримали жінку, яка підозрюється у вбивстві своєї матері 17:17
Оперативники кримінальної поліції відділення №3 (м. Борзна) Ніжинського райуправління поліції затримали 56-річну мешканку Борзни, яка завдала своїй матері смертельних тілесних ушкоджень. Жінку помістили до ізолятора тимчасового тримання.
У Чернігові дитина випала з вікна: поліція розслідує обставини травмування хлопчика 16:37
Співробітники Чернігівського районного управління поліції розслідують обставини, за яких хлопчик 2022 року народження випав з вікна другого поверху. Наразі дитину госпіталізовано до лікарні.
«Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Новгород-Сіверська громада отримала від партнерів зі Львівщини пожежний автомобіль 16:16
Днями в межах проєкту «Пліч-о-пліч: згуртовані громади» Новгород-Сіверську ТГ відвідала делегація Мурованської територіальної громади Львівської області на чолі із сільським головою Богданом Свистуном.
Поліція розслідує обставини ДТП в Корюківському районі, в якій травмувалися двоє неповнолітніх пасажирів 15:42
Поліцейські розслідують кримінальне провадження за фактом ДТП на автодорозі Холми-Жукля Корюківського району, внаслідок якої постраждали двоє неповнолітніх.
«Просвіт пам’яті»: медики Михайло-Коцюбинської громади вшанували загиблого колегу 15:11
Молодший сержант Олексій Шестаков народився 9 березня 1976 року у Донецьку. Там же у 1992 році закінчив школу. Після навчання у Донецькому державному медичному університеті молодий стоматолог у 1998 році приїхав до Чернігова проходити інтернатуру за розподілом в Чернігівській міській лікарні.