Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 18 лютого, 10:11:48

14 березня - Міжнародний день числа "Пі"

14.03.2016   07:35Агенцiя

Число „Пі” – математична константа, яка виражає відношення довжини кола до довжині його діаметра.

14 березня людство, чи, щонайменше, його частина, небайдужа до математики, відзначає день числа „Пі”.

В американському написанні сьогоднішня дата виглядає як 3.14, звідси і пояснення, чому саме в цей день відзначається це свято. Можна було б святкувати його і 31 квітня (31.4), але тоді цей день відзначався б не кожного року.

Якщо бути точним, то вітати оточуючих з днем „пі” (тільки будьте обережні, багато хто може вас не так зрозуміти) потрібно сьогодні в 1:59, відповідності до цифр числа „пі”- 3,1415926... Але, якщо ви пропустили цей момент, не засмучуйтесь, можна скористатися „європейським” написанням часу і перенести урочистий момент на 15:92.

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки ударів росіян на Чернігівщині: поранено людину 10:07

Вчора та сьогодні вранці ворог вкотре атакував Чернігівщину безпілотниками: під ударами росіян були Новгород-Сіверський та Корюківський райони.

Блокування накладних скоротилось до 0,1%: результати реформування системи моніторингу ДПС 10:04

Станом на сьогодні частка податкових накладних реєстрацію яких зупинено, становить лише 0,1%. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила в. о. Голови ДПС Леся Карнаух.

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців

В області шукають помічників ветеранів: як долучитися до команди фахівців 09:57

Учора, 16 лютого, через платформу «е-Ветеран» розпочався конкурсний відбір на посади фахівців із супроводу ветеранів війни та демобілізованих осіб.

18 лютого: цей день в Україні і світі

18 лютого: цей день в Україні і світі 08:52

День 1456 Російська агресія - Day 1456 Russian aggression

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій

Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0: від усвідомлення – до дій 11:43

Проєкт “Girls Leadership Academy 6.0 / Академія лідерства для дівчат 6.0” – це простір, створений для підтримки дівчат 14-16 років із різних куточків України у розвитку лідерських навичок, розуміння себе та світу навколо.