Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 5 грудня, 10:57:19

Розпочато підготовку дитячої оздоровчої кампанії 2012 року

27.02.2012   07:52

"Підготовка та проведення на високому рівні дитячої оздоровчої кампанії 2012 року, відповідно до вимог Глави держави та голови обласної державної адміністрації, є сьогодні для нас першочерговим завданням", - наголосив заступник голови ОДА Віктор Тканко під час засідання обласної міжвідомчої комісії з питань оздоровлення дітей та учнівської молоді.

За його словами, в минулому році Чернігівська область показала непогані результати, хоча й виникали проблемні ситуації, які оперативно вирішувались.

Звертаючись до присутніх, він відмітив, що важливим зараз є обговорення всіх проблемних моментів, для того, щоб мати змогу до початку оздоровчого сезону 2012 року їх усунути.

Віктор Тканко відмітив, що проблеми, пов’язані із кадровим забезпеченням, застарілою матеріально-технічною базою, порушенням санітарно-гігієнічних та протипожежних норм, які були встановлені під час перевірок відповідними службами, потребують негайного вирішення.

«Вже сьогодні ми повинні визначити завдання всім відповідним структурним підрозділам, кожній РДА, міськвиконкому щодо вирішення цих питань та продумати, як максимально використати кошти Фонду соціального страхування і залучити до оздоровлення дітей представників соціально відповідального бізнесу. Потрібно зосередити зусилля на використанні всіх можливостей оздоровлення дітей, організації безпечного перебування дітей у закладах оздоровлення та відпочинку, на наданні якісних оздоровчих послуг, в тому числі забезпеченні якісного харчування та змістовного дозвілля. Сьогоднішнє засідання – це перший крок у підготовці розширеної наради та колегії облдержадміністрації з питань організації відпочинку та оздоровлення дітей цього року», - зазначив він.

Під час наради про заходи, спрямовані на підготовку до проведення в області дитячої літної оздоровчої кампанії 2012 року, поінформували представники відповідних структурних підрозділів ОДА, зокрема, управління у справах сім`ї та молоді, управління охорони здоров’я, управління освіти, головного управління праці та соціального захисту населення тощо.

Як повідомила начальник управління у справах сім`ї та молоді Оксана Сердюк, з метою організації якісної підготовки до оздоровчого сезону вже зібрані прогнозовані показники у розрізі районів та міст області щодо фінансування оздоровчої кампанії 2012 року з усіх джерел, проведено орієнтовний кількісний аналіз щодо перспектив оздоровлення дітей шкільного віку, зокрема дітей, які потребують особливої уваги та підтримки.

Підсумовуючи результати засідання, Віктор Тканко наголосив на необхідності безумовного виконання плану заходів щодо організації літнього оздоровлення та відпочинку дітей Чернігівської області у 2012 році, яким передбачено забезпечення оздоровлення та відпочинку не менше 55% дітей шкільного віку, в тому числі 100% оздоровлення дітей сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, 70% дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей.

Останні новини Чернігівщини

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!»

У Чернігові нагородили переможців конкурсу «Молодь! Армія! Країна!» 18:09

Урочистості відбулися символічно напередодні святкування 30-ї річниці дня створення Збройних Сил України в Чернігівському обласному територіальному центрі комплектування та соцпідтримки, який і є організатором конкурсу.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 386 нових випадків COVID-19 18:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 4 грудня в області зафіксовано 386 нових випадків COVID-19.

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна

#МарЛені. Зустрічі реальна та віртуальна 17:59

3 грудня шевченківці мали щасливу можливість знову зустрітися з чернігівськими глядачами, аби представити ще одну прем’єрну виставу «МарЛені», поставлену заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим за мотивами п’єси сучасної німецької літераторки Теа Дорн.

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова

Помолилися за 6-х загиблих у листопаді Захисників України та померлого кіборга з Чернігова 17:56

2 грудня, у перший четвер місяця, у Козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православної церкви України в Чернігові проведено панахиду за воїнами, які у листопаді цього року віддали своє життя за нашу країну, а також за всіх загиблих у боях за незалежність України.

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі»

Х міжнародна конференція «Розумовські зустрічі» 12:07

Якою стала Україна за 30 років незалежності; здобутки та виклики для територіальних громад після завершення об’єднавчих процесів у 2020 р.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини