Фейсбучний мікс до кави № 62
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 19-20 червня говорили про таке:
- виборчі перегони у Чернігові стають топ-темою національних каналів. А тут таке питання:
- про вибори:
- про безтактність тих, хто старший, та "кандидатську" зневажливість:
А від себе додамо, що кількість наукових ступенів та звань ще роблять з вченого людину.
- про вибори у 205 окрузі. Йдемо на рекорд, як то кажуть.
- про брудні старі технології і повний абсурд:
- про наслідки фотошопу. На жаль рук не видно), а то б і обручка була б на лівій руці:
- про недоліки української влади та кадрові питання:
- про те що відволікає від життя:
- про людей та байдужість і зміни в суспільстві:
Гарного настрою та вдалого дня!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Чернігів і Огре підтримують творчий зв’язок: учні мистецьких шкіл обмінялися своїми роботами 11:43
Чернігів і латвійське Огре — міста-побратими, які від початку повномасштабної війни залишаються на постійному зв’язку. Минулого тижня до Чернігова вже вшосте завітав волонтер, диригент і директор мистецької школи Атварс Лакстігала.
Дві студентки з Ніжина – серед цьогорічних переможців Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика 11:39
За результатами фінального етапу XXVI Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика дві студентки з Ніжина здобули призові місця.
Інклюзивність у дії: служба зайнятості допомогла облаштувати робоче місце для ветерана війни 11:37
Григорій Маханьков – ветеран війни, офіцер, учасник оборони Чернігова, кавалер орденів Богдана Хмельницького та «За мужність».
Чотири садочки Чернігівського району отримали сонячні електростанції від бізнесу 11:36
Комплекти сонячних електростанцій потужністю 25 кВт кожна сьогодні передали в Чернігівський садочок №26 та Новобілоуську громаду.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:28
Протягом минулої доби зареєстровано 21 небезпечну подію, а саме: 21 пожежу. Внаслідок цих подій загинула 1 особа.