Фейсбучний мікс до кави № 58
У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 15 червня говорили про таке:
- Найкоротша та найщиріша програма кандидата в депутати по 205 округу:
"Як народний депутат і громадянин України зобов’язуюся докласти максимальних зусиль для виконання Програми політичної партії «__________________» – «Від активного громадянина – до держави-лідера».
Як сіверянин, якого народив і виховав Чернігів, клянуся нещадно викоріняти кровопивців рідної Чернігівської землі, на якій жили та працювали мої пращури, на якій живуть мої діти і житимуть онуки.
Нехай Господнє провидіння та Ваш світлий розум допоможуть зробити вибір, за який Вам не буде соромно.
Душу – Богові.
Серце – Дружині.
Життя – Україні.
Честь – нікому!"
- про вибори, політику та Чернігів:
- співпрацю з мінкультом та результат, який можна означити словами: "Роботу робити":
- про людяність та звірів:
- народна депутатка Анна Романова продовжує боротися із "зрілими" прокурорами:
- хто ж відкрив задвижку на Стрижні?
- про 100 гривень на премії медикам.
- про роздержавлення говорять всі кому не лінь. А що з цього приводу думають редактори, журналісти та працівники ЗМІ?
Бажаємо гарного настрою і вдалого дня!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
Прокурором у судовому порядку доведено незаконність привласнення та забудови прибережної захисної смуги у місті Чернігові 12:43
Рішенням Деснянського районного суду міста Чернігова задоволено позовні вимоги обласної прокуратури в інтересах Чернігівської міської ради до приватної особи про усунення перешкод у користуванні земельною ділянкою площею 1200 кв. м, яка розташована на території обласного центру у межах прибережної захисної смуги річки Десна.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:41
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій загинула 1 особа та 1 особа постраждала.
Одинадцять років ув’язнення: на Чернігівщині суд виніс вирок двом підозрюваним у розбійному нападі на пенсіонерів 12:39
Згідно з вироком суду, зловмисників визнано винними у скоєнні розбійного нападу та призначено покарання у вигляді позбавлення волі строком на 11 років.
У Чернігові вшанували Героїв до Дня Гідності та Свободи 12:38
21 листопада в Україні відзначають День Гідності та Свободи. Цього дня у Чернігові провели урочистий захід на знак поваги до патріотизму та мужності співгромадян, які стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору під час Помаранчевої революції у 2004-му та революції Гідності у 2013-2014 роках.
На Чернігівщині внаслідок російської атаки загинула жінка: поліція документує злочин росії 10:51
Вчора російська армія вкотре атакувала Чернігівщину безпілотниками. У Понорницькій громаді Новгород-Сіверського району ударний безпілотник поцілив по продовольчому магазину - загинула співробітниця, 1969 р.н.