Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 16 жовтня, 06:01:47

Учні Анисівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Я. Франка удосконалюють знання з англійської мови у літній мовній школі

15.06.2015   11:29

Літня оздоровча кампанія на Чернігівщині набирає обертів. Уже 474 дитячі освітянські оздоровчо-відпочинкові заклади гостинно відчинили свої двері для дітей області.

Загалом, влітку поточного року запланована робота 485 таких закладів, де набиратимуться сил, активно та цікаво проводитимуть час більше 25 тисяч учнів області. Варто відзначити, що до оздоровчої кампанії планується залучити також дітей з числа внутрішньо переміщених осіб зі сходу України, а також дітей із сімей учасників антитерористичної операції.

Справжньою родзинкою цьогорічного оздоровчого сезону є втілення загальнонаціонального інноваційного проекту «літні мовні табори», ініційованого Міністерством освіти і науки України.

Мовні літні табори у системі освіти – це спроба неформального підходу до навчання, адже формат їх проведення не є продовженням навчального процесу і не передбачає жодних домашніх завдань, оцінювання знань. Основне завдання такої форми роботи з дітьми в канікулярний період полягає перш за все у тому, щоб зацікавити та заохотити учнів до вивчення іноземних мов і сприяти їх самостійній підготовці вдома. А сприятиме мотивації дітей до поглиблення знань і мовних навичок незвичний формат проведення літніх таборів, що включає в себе командну роботу і створення спільних проектів, різноманітну творчу діяльність дітей під проводом досвідчених педагогів та волонтерів. Це дасть можливість учням здобути необхідні мовні навички, непомітно подолати мовний бар’єр, удосконалити розмовну мову, поєднати навчання із захопливим відпочинком, а найголовніше – отримати мотивацію для подальшого удосконалення англійської мови.

За літній період учасниками 75 мовних таборів стануть 1300 школярів з різних куточків області. Наразі в регіоні вже функціонує 71 літній мовний табір. У них школярі опановують англійську, німецьку та французьку мови під керівництвом кваліфікованих педагогів.

Цікаво організовано роботу мовного табору у Анисівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів ім. І.Я.Франка. Для дітей тут створені всі умови для змістовного і творчого відпочинку. І в цьому на власні очі змогли переконатись заступник начальника Управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький, голова Чернігівської районної ради Анатолій Дуденко та голова Анисівської сільської ради Тетяна Куча, які відвідали школу 12 червня.

На базі закладу цьогоріч для 24 учнів 3-6 класів організовано роботу літньої мовної школи з англійської мови. Програма виховної та розважально-пізнавальної роботи літнього мовного табору вражає: діти читають книжки англійською мовою, складають тематичні діалоги, грають у міні-виставах, беруть участь у різноманітних квестах, логічних і рухливих іграх, розучують пісні і танці. А наприкінці кожного дня учні, які досягли найкращих результатів, нагороджуються спеціальними бейджиками з відзнаками. А допомагають дітям розвиватись та вдосконалювати навики застосування англійської мови у різних ситуаціях їх наставники – заступник директора з навчально-виховної роботи Наталія Ігнатенко та креативний ідейний натхненник мовної школи – учитель англійської мови Ірина Кондратюк.

Слід зазначити, що творчий підхід до організації відпочинку дітей у закладі притаманний не лише проведенню мовної школи. Кожен день у таборі денного перебування для дітей Анисівської громади неповторний і оригінальний, адже проходить під новим гаслом. Для дітей організовуються тематичні дні: філологічні, спортивні, туристичні тощо. Крім того, важливе місце займають заходи національно-патріотичного спрямування, присвячені темі українського козацтва і Запорізької Січі, історії рідного краю, європейської інтеграції, а також різноманітні заходи і ігри з української мови. Юні відпочивальники активно досліджують рідний край, відвідуючи з екскурсіями історичні пам’ятки Чернігова та області.

Один день перебування у стінах Анисівської ЗОШ І-ІІІст. імені І.Я. Франка вкотре засвідчив, що ідея проведення літніх мовних таборів для школярів невипадкова і надзвичайно актуальна у наш час у контексті європейської інтеграції України і її наближення до європейських стандартів. Звичайно, за два тижні діти не зможуть кардинально змінити свій рівень знань та творчих здібностей, однак мовні літні табори можуть стати першим кроком на шляху їх успішного майбутнього.

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави

У Прилуках висадять 130 кущів троянд, 400 тюльпанів та посіють 3,5 тис. кв. м газонної трави 16:52

У Прилуках активно триває озеленення центральних клумб в межах міні-скверів та навчальних закладів.

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули

У Ніжині школи з понеділка йдуть на канікули 16:49

Додаткові канікули з 18 по 24 жовтня 2021 року в закладах загальної середньої освіти Ніжина. Садочки працюють в звичному режимі.

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021»

Визнання Національного бізнес-рейтингу «Лідер року 2021» 16:35

Національний бізнес-рейтинг в Україні – частина міжнародного співтовариства успішних організацій.

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн

На Чернігівщині продали сільгоспділянку всього за 630 грн 16:30

За 100 днів ринку землі, найдешевшу земельну ділянку для ведення особистого селянського господарства продали на Чернігівщині.

 На Чернігівщині продають виправну колонію

На Чернігівщині продають виправну колонію 16:26

Прилуцьку виховну колонію для неповнолітніх виставили на продаж. Про це повідомив міністр юстиції України Денис Малюська.