Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 12 квітня, 04:34:39

Семенівська районна газета відзначила своє 80-ліття

20.02.2012   13:35

17 лютого в урочистому залі райдержадміністрації для відзначення свого 80-річчя зібрала своїх друзів і прихильників Семенівська районна газета "Життя Семенівщини".

Dika

Dika

У святковому випуску районки редакцію і ветеранів газети привітали з ювілеєм голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко, голова обласної ради Анатолій Мельник, керівництво району.

Перший номер Семенівської районної газети вийшов у лютому 1932 року під заголовком «Життя колгоспника» українською мовою. З 1 лютого 1934 року назва була змінена на «Жизнь колхозника» і газета друкувалась російською мовою. Зразу після визволення Семенівщини від фашистських загарбників районка певний час мала назву «Освобожденная Семеновщина». У тому ж 1943 році газета знову поновила свою назву «Жизнь колхозника». Певний час у Новгороді-Сіверському виходило міжрайонне видання «Радянське Полісся», а 14 березня 1963 року вийшов перший номер, власне, Семенівської районки «Красное знамя». Після зникнення з політичної карти світу Радянського Союзу газета виходила спочатку як «Жизнь Семеновщины», а зараз – «Життя Семенівщини». Вона – єдина в області двомовна газета – щосереди і суботи приходить у дім майже кожної родини району тиражем понад 4300 примірників. Сучасний колектив редакції на чолі з Катериною Дикою завжди радо зустрічає ветеранів газети, позаштатних кореспондентів, передплатників, тісно співпрацює з колективами районної друкарні і поштового відділення, організаціями і установами району. Ось чому представники всіх їх були присутніми у залі на урочистостях газети.

За багаторічну сумлінну працю по розвитку інформаційного простору області і з нагоди 80-річчя редакція газети була нагороджена подякою голови облдержадміністрації. Окремі працівники редакції отримали почесні грамоти і грошові премії від голови райдержадміністрації Сергія Євменова, голови районної ради Людмили Салімон.

Привітали колектив редакції, вручили квіти і подарунки також від управління у справах преси та інформації – Дмитро Никоненко, від обласної організації Національної спілки журналістів – Анатолій Тютюнник, від Асоціації регіональних ЗМІ – Олександр Назаренко, від народного депутата України Ігоря Рибакова – його прес-секретар, інші поважні гості.

Під час урочистих заходів організатори згадали і вшанували всіх редакторів газети, ветеранів колективу, досвід яких редакція використовує і сьогодні.

Особливу душевну ауру у святковій залі підтримували учасники художньої самодіяльності Семенівки – молоді і дорослі аматори сцени.
 

Останні новини Чернігівщини

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років

10 чудес світу, які можуть зникнути в найближчі 20 років 11:46

Туристичний портал Budget Travel склав список із десяти чудес світу, які можуть зникнути до 2040 року.

Cмачні рецепти вихідного дня: 8 корисних сніданків в банці 11:21

Сніданок у банці - це дуже класно. По-перше, смачно й корисно, по-друге, дуже просто, а головне - його можна приготувати з вечора, заощадивши дорогоцінні ранкові хвилини для чогось більш приємного, наприклад, для сну.

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня

Гороскоп на наступний тиждень з 12 по 18 квітня 11:11

12 квітня - молодий Місяць. У цей день утримайтеся від починань, великих фізичних і емоційних навантажень. Можна планувати, мріяти і подумки моделювати бажане майбутнє.