Влітку в Чернігові відкриються 34 пришкільні табори відпочинку
Одним із стратегічних завдань державної політики у сфері соціального захисту громадян України є реалізація права дитини на оздоровлення і відпочинок.
Відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» першочергове право на оздоровлення мають діти, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки.
Це діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти-інваліди; діти, потерпілі від наслідків Чорнобильської катастрофи; діти з багатодітних та малозабезпечених сімей; діти, батьки яких загинули від нещасних випадків на виробництві або під час виконання службових обов’язків; діти, які перебувають на диспансерному обліку, талановиті та обдаровані діти.
Відповідно до плану проведення оздоровчої кампанії у 2015 році збережено мережу пришкільних таборів відпочинку з денною формою перебування. Це 34 табори, в яких планується забезпечити 1700 дітей послугами відпочинку.
З міського бюджету на ці цілі виділено 833 тис. грн. Вартість харчування складатиме 35 грн. на день.
Для організації змістовного відпочинку дітей передбачено проведення різноманітних конкурсів, вікторин, спортивних змагань, екскурсій, відвідування музеїв, театрів, виставок тощо.
На базі пришкільних таборів планується організувати роботу 7 мовних таборів: СЗНЗ № 1 (англійська, французька, німецька мови), № 2 (англійська, німецька мови), № 36 (англійська, німецька мови), ліцеї: № 15 (англійська мова), № 22 (англійська мова), № 32 (англійська, французька, німецька мови), ЗНЗ № 35 (англійська мова), а також літню школу на базі гімназії № 31 (хореографія).
У цілому пріоритетним питанням, яке стоїть перед освітянською галуззю під час літнього оздоровлення та відпочинку дітей у 2015 році є збереження та відновлення їх здоров’я, життєвих сил, запобігання бездоглядності, створення умов для продовження виховного процесу та розвитку творчих здібностей у канікулярний час.
Останні новини Чернігівщини
Чернігівщина — перша в Україні: 168 медалей на чемпіонаті з кікбоксингу ІСКА 13:32
З 26 до 29 березня в Києві відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ІСКА серед дорослих, юніорів, юнаків старшого та молодшого віку, а також дітей.
5 вправ для голосу, які допоможуть журналістам звучати впевнено 13:19
П’ять ефективних технік, які допомагають звучати впевнено та не втрачати голос медійникам навіть після навантаження — налаштування дихання, розігрів дикції, вправи для носа, робота з діафрагмою, швидке відновлення.
Натхненна подорож у світ симфоній Моцарта 12:54
29 березня 2026 року Академічний симфонічний оркестр “Філармонія” (художній керівник та головний диригент — заслужений діяч мистецтв України Микола Сукач) подарував численним глядачам нову зустріч із симфонічної спадщиною Вольфганга Амадея Моцарта.
Питання освіти, надійний зв’язок і реалізація програми Скринінг здоров’я 40+ – В’ячеслав Чаус на нараді з керівниками РВА 12:39
Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус провів нараду з керівниками п'яти районних військових адміністрацій. До зустрічі долучилися заступники голови ОДА – Костянтин Мегем, Дмитро Синенко, Жанна Шерстюк, Іван Ващенко та Сергій Зенченко.
Відкриття ангіографічної операційної та інсультного блоку — новий етап розвитку медичної допомоги в Ніжинській громаді 12:17
У Ніжинській центральній міській лікарні ім.М.Галицького днями запрацювали нова сучасна ангіографічна операційна та спеціалізований інсультний блок.