Фейсбучний мікс до кави № 25
А коли ви всі втомитеся від агрофітнесу та першотравневого відпочинку, заваріть собі запашної кави і перегляньте наш фейсбучний мікс. Щоправда цього разу невеличкий, але сподіваємося цікавий
![](/uploads/9037-m.jpg)
- про барбекю та пікніки у міському парку культури та відпочинку, а також передвиборчий присмак.
Громадський Олександр Гашпар пише: "Ну те, що голова земельної комісії міськради Юрій Тарасовець хотів чхати і успішно чхає на Закони України, то це відомо всім вже давно, а от цікаво, чи знає, як так розумію майбутній кандидат на мерське крісло, пані Оксана Голубова про те, що місце, де Партія УДАР (Чернігів) хоче закласти свій, так званий барбекю-парк, аби зайвий раз попіаритися, відноситься до территорії парку "Міський сад" , площа котрого складає 11,2 гектари, і котрий ще 28 березня 1964 року був взятий під охорону держави (ОВК №121), як парк-памятка садового-паркового мистецтва місцевого значення і тому в силу Глави 11 Закону "Про природньо-заповідний фонд України" http://zakon4.rada.gov.ua/laws/show/2456-12/page2 там не лише не можна встановлювати якісь пожежнонебезпечні пристрої, там навіть не можна було знімати верхній шар грунту без спеціального дозволу, хоча на відео можна побачити, як вправно копають і знімають травяний покрів місцеві "ударівці". Сподіваюсь Ви зможете все пояснити інспекторам Державної екологічної інспекції, котрі мають завітати до Вас після свят. https://www.youtube.com/watch?v=Wxs8fAfkUXY
ПС. Також ще поки відкрите питання про те на яких умовах комунальний телеканал висвітлював це неподобство з політично - передвиборчим присмаком? Сподіваюсь отримати відповідь і на це".
- про перевізників та сміх кріз сльози. Ігор Андрійченко:
- а вибори такі все наближаються:
- про податки, декларування (Ви здали свою декларацію?) та про "иждевенцев":
- про турботу про дітей. Дійсно, на новому килимі гратися тепліше. З народним обранцем Олегом Купрієнко:
- чернігівські дівчата найкращі:
- в Україні розпочалася акція #подорожуйУкраїною #travel_in_Ukraine.
А народний депутат Анна Романова доводить, що "постійне биття головою об стіну дає результати":
"Постоянное битье головой в бетонную стену - дает результаты!
И не всегда плохие))
Вот например, последние две недели были очень знаковые для туристической индустрии Украины.
1) Президент заявил на Нацраде реформ, что туризм нужно развивать, не смотря на войну;
2) Михаил Саакашвили на программе Шустер лайф озвучил, что туризм нужно развивать, не смотря на войну;
3) В ВР депутаты из разных фракций коалиции объединились в группу "Украина туристическая" для продвижения изменений в законодательстве для стимулирования развития въездного и внутреннего туризма;
...В группу вошло 30 депутатов, среди них Olexandr Shevchenko (Буковель), Николай Томенко, Сергей Тарута, глава бюджетного комитета Андрей Падалко ... и тд. Группу возглавила я и Николай Томенко.
4) Президенту и Премьер-министру было сразу направлено два письма от меня с группой депутатов с конкретными предложениями, что необходимо сделать, чтобы вывести турсферу из кризиса;
5) Наконец-то были объявлены результаты 2-месячного конкурса на должность советника Министра экономики по туризму. Им стали два отличных человека и профессионала Евченко Алексей и Ivan Liptuga."
- оптимісти потрібні нам зараз як повітря:
Бажаємо гарного агрофітнесу, відпочинку та хорошої погоди!
До теми:
Останні новини Чернігівщини
![Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток](/uploads/33438-s.jpg)
Чернігівська область — на п'ятому місці в Україні за кількістю пошкоджених через російські обстріли культурних пам’яток 12:19
Культурна спадщина є невід'ємною частиною національної ідентичності та історичної пам'яті кожного народу. Вона втілює в собі багатовікові традиції, досягнення мистецтва, архітектури та науки, відображаючи унікальний шлях розвитку суспільства.
![У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів](/uploads/15-s.jpg)
У січні-червні 2024 року місцеві бюджети Чернігівщини поповнились на 4,3 млрд гривень податків та зборів 12:03
У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області повідомили, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-червень 2024 року надійшло 4,3 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми в обласний бюджет спрямовано 0,6 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
![Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті](/uploads/17681-s.jpg)
Вербування підлітків ворогом для скоєння диверсій: кіберполіція попереджає про небезпеку в інтернеті 10:10
Кіберполіція України інформує про небезпеку вербування російськими спецслужбами для вчинення диверсій, зокрема – підпалів автомобілів українських військовослужбовців.
Медиків Чернігова привітали з професійним святом 10:06
У Чернігові працівників і працівниць закладів охорони здоров’я нагородили з нагоди Дня медичного працівника України, який відзначається 27 липня.
![Надзвичайні ситуації в області за минулу добу](/uploads/49-s.jpg)
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 пожеж. Внаслідок цих подій 3 особи постраждало.