Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 10 грудня, 14:57:08

Фейсбучний мікс до ранкової кави № 22

28.04.2015   10:38Агенцiя

У сьогоднішньому дайджесті ми зібрали найкращі цитати від користувачів чернігівського інтернету. Тож користувачі Фейсбуку 27 квітня говорили про таке:

- Сергій Воробйов про своє призначення радником голови Чернігівської ОДА з питань волонтерства:

Зараз нагальні два питання:
1. Потрібно скласти перелік всіх волонтерських ініціатив у місті і області, щоб налагодити зв'язки з волонтерами. Скидайте мені у лічку всі контакти волонтерів, яких знаєте, навіть якщо думаєте, що я їх точно знаю. Особливо волонтерів у районах.
2. Прошу скидати у лічку проблеми волонтерів і пропозиції щодо вдосконаленя волонтерства. Тут важливо, що по цьому пункту цікавлять думки лише від волонтерів, а не від тих, хто вболіває за волонтерів, чи військових.
Є питання і далі, але все поступово.
Звертайтесь до мене з проблемами волонтерства. Але питання у стилі "Треба 27 тисяч на берці для батальону ХХ" майже безперспективні, бо друкарського станку для грошей у ОДА я не бачив.


- про вартість проїзду у міському транспорті  та інцидент, що трапився вихідними із активісткою Наталією Воскресенською:

Ольга Палькова звертається до своїх читачів та друзів: "Прошу моїх читачів, друзів і близьких не принижувати себе, не давати можливості іншим принижувати. Їздіть по 2,50. вимагайте, бунтуйте, пишіть скарги на якість, на хамство, на погані умови.

Бо поставлять 10 і 20 і будете жалітися і плакати, а їздити в розвалюхах, які не завтра, так після завтра забиті в щент людьми поваляться на мостову (таке вже було) і дай Боже, відбудетесь подряпинами, а можливо за безхребетність заплатите життям."

- про підготовку до Велодня-2015 у травні та збори оргкомітету нагадує Макс Цирулін:


- про ювілейну 50-ту сесію Чернігівської міської ради


- народний депутат Ігор Попов про майбутні місцеві вибори: "... і ще якусь екзотику ввести для районних в місті рад..."


- про скасування обов’язкових 3 років за навчання на бюджеті. І питання: "Хто ж працюватиме у сільських школах?"


- про котів, що гріються на сонці та умлівають від квітневого тепла:


- найкращий помічник у прибиранні - песик. Головне все робить із задоволенням:


- увага! Вакансія!


Гарного настрою і вдалого дня!

До теми:

До теми:


Останні новини Чернігівщини

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів

Уряд працює, щоб переспрямувати більше електроенергії для потреб побутових споживачів 12:57

Триває підготовка низки рішень Уряду, щоб перерозподілити споживання електроенергії і спрямувати її для побутових споживачів.

Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:57

Протягом минулої доби зареєстровано 3 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 2 пожежі. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.

У Чернігові можна отримати послугу безкоштовного протезування за державною програмою 12:55

Безоплатна програма протезування доступна як для військових, так і для цивільних.

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф

Напав та стріляв по цивільним – судитимуть військовослужбовця рф 12:53

Прокурорами Козелецької окружної прокуратури у порядку спеціального досудового розслідування направлено до суду обвинувальний акт стосовно військовослужбовця зс рф за фактом порушення законів та звичаїв війни (ч. 1 ст. 438 КК України).

Ветеран поліції Чернігівщини Антон Душко виборов призові місця на мультиспортивних ветеранських змаганнях «ГАРТ» 09:36

Днями у столиці відбулися змагання, які об’єднали майже півтисячі ветеранів та ветеранок з усієї країни. Учасники змагалися в таких дисциплінах, як: баскетбол і регбі на кріслах колісних, волейбол сидячи, стрільба з лука, веслування на тренажері та плавання.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини