Чайний перфоменс у Молодіжному театрі. ФОТОрепортаж
Театр – колективне мистецтво. Тут головні всі. Заради цього на День Театру головний режисер театру Геннадій Касьянов запросив всіх співробітників та друзів на свято – 11 часовий чай в англійських традиціях, зранку перед репетиціями.
Так вони ще не відмічали. Це зовсім новий проект. Ви ж мабуть знаєте, що Молодіжка тим і відрізняється своїми незвичайними проектами. На свято завітали найщиріші друзі театру.
Це непросто був чай – це була театралізована вистава як треба пити чай.
В залі стояли святково вбрані столи за якими пригощали гостей такі собі гарненькі дівчата.
За кожним столом можна було попити різноманітного чаю.
Розовий стіл пропонував чорний, зелений з яблуками та з полуницями.
За фіолетовим столиком ви мали змогу скуштувати вишукані чаї з бергамотом та апельсином.
За салатним столом зелений чай з жасміном та каркаде.
І от настав час «ЧЕ». До вишуканої, зали мов випливають господині столів і почалася незвичайна чайна церемонія під гучні аплодисменти гостей. Свято почалося. Тут, треба сказати, піднявся такий гамір, точилися розмови, хтось просив молока до чаю, хтось просто насолоджувався незвичайним проектом свята. А ввечері для шанувальників – спектакль. Ось так вони і живуть,і працюють і відпочивають. Що ж друзі, ще раз зі святом ВАС, з ДНЕМ ТЕАТРУ!
Фоторепортаж з чайного перфоменсу від шанувальника та друга « МТ» Віктора Кошмала.
Останні новини Чернігівщини
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.
У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27
У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.
Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05
Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.
Надзвичайні події в області за останню добу 10:24
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.
Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23
Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.























