Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 26 липня, 00:39:02

Молодь Чернігівщини: під враженнями від патріотичного табору та з надією на його повторення

01.07.2014   07:41

27 червня, на території комплексу «Голубі озера», що в Ріпкинському районі, відбулося закриття триденного табору молодіжного активу області.

За словами директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту Чернігівської ОДА Оксани Сердюк, формат табору виявився як ніколи доречним. Адже виховання патріотизму на даному історичному етапі розвитку нашої держави є вкрай важливим, беручи до уваги сьогоднішні події на сході України.

Самі учасники табору також задоволені і радо діляться враженнями від програми заходів та загальної атмосфери, що панувала на «Голубих озерах».

Андрій Степаненко, заступник голови Молодіжного парламенту Ніжина, віддав належне гостинності організаторів та красі природи Ріпкинщини. За його словами, захід зміг зблизити та поєднати молодь зі всієї області. Тепер у Андрія з’явилося бажання взяти участь у інших групових тренінгах та детально вивчити історію Сіверського краю.

Вчитель української мови і літератури з Борзнянщини Леся Редько вражена насиченою програмою та патріотичною спрямованістю табору. «Тут панував дуже особливий настрій, у тому числі через таку велику кількість українських прапорів всюди», — стверджує вона. Особливо Лесі запам’ятались вечірні програми, під час яких молодь вдягала національні костюми та співала українських пісень.

Оксана Сердюк зауважила, що протягом всього часу роботи табору у ньому панувала надзвичайно дружня та тепла атмосфера, жодних ексцесів не було. «Молодь зі всієї області їде додому, переповнена новими ідеями та починаннями. А також надіями на проведення чергового такого табору», — повідомила вона.

«Представники молодіжного активу вирішили звернутися до керівництва області та всіх молодіжних громадських організацій з ініціативою проводити молодіжний табір щороку, — сказала Оксана Сердюк, — бо такий формат зустрічі виявися надзвичайно привабливим. Не можна і применшувати значення табору для патріотичного виховання молоді».
 

Останні новини Чернігівщини

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір

Смачні рецепти вихідного дня: полуничний зефір 11:00

Приготовані своїми руками десерти не лише смачні. Такі солодощі можуть бути по-справжньому здоровими та не містити шкідливих або потенційно небезпечних інгредієнтів.

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня

Гороскоп на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 10:00

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 26 липня по 1 серпня 2021 року

25 липня - День зубного техніка

25 липня - День зубного техніка 08:50

Свято, що відзначається зуботехніками 25 липня. Щорічне святкування Дня зубного техніка почалося на початку 2000 в середовищі працівників зуботехнічних лабораторій.

25 липня - День працівників торгівлі

25 липня - День працівників торгівлі 08:30

Завжди і у всі часи його величність Торгівля мала найважливіше значення в економічному житті переважної більшості регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини