Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 1 липня, 09:59:19

Патріотів України виховують у "Голубих озерах"

26.06.2014   15:03

25 червня на території комплексу «Голубі озера», що в Ріпкинському районі, відбулося відкриття триденного табору молодіжного активу Чернігівщини.

Головна мета табору, який проходить під девізом «Молодь Чернігівщини за єдину Україну», полягає у консолідації молоді з різних куточків області, її вихованні у дусі патріотизму та розкритті творчого потенціалу молодих людей.

«Ви стоїте в авангарді майбутнього України. Від вас залежить, як буде розвиватися країна», — цими словами до учасників табору звернувся заступник голови — керівник апарату облдержадміністрації Сергій Журман. «На нашому патріотичному таборі ми повинні продемонструвати, що ми з вами єдині, ми — патріоти нашої Батьківщини, ми з вами прагнемо миру і цілісності нашої країни», — наголосив він.

Можливо, саме нехтування подібними заходами з боку держави призвело до того, що на півдні і сході України деякі молоді люди мають протилежну позицію. Адже не секрет, що чимало політичних та громадських рухів, у тому числі і вороже налаштованих до нашої держави, ефективно популяризують свої ідеї саме проводячи власні заходи для молоді.

Останні новини Чернігівщини

Виконання бюджету у 2025 році: звіт за підсумками І кварталу 09:55

26 червня 2025 року на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради начальниця фінансового управління Олена Лисенко представила звіт про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за І квартал поточного року.

«Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги»: Чернігівщина з 2 медалями 09:32

Минулого тижня завершилися спортивні змагання «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» сезону 2024/2025 років.

У Чернігові поліцейські оперативно затримали грабіжника 08:49

Співробітники кримінальної поліції Чернігівського райуправління поліції «за гарячим слідом» встановили 24-річного чоловіка, причетного до відкритого заволодіння мобільним телефоном з ломбарду в Чернігові.

1–2 липня у Чернігові перевірятимуть систему оповіщення населення — просимо зберігати спокій 17:46

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради повідомляє

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини