Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 25 травня, 21:52:29

У таборі “Зміна” урочисто відкрито новий оздоровчий сезон

20.06.2013   07:29

Відкриття 18 червня оздоровчого табору “Зміна”, що знаходиться в смт Седнів Чернігівського району, перетворилось на справжнє свято для дітей та вихователів. Святковий концерт, цікаві гумористичні номери і виступ каскадерів на конях зробили цьогорічне відкриття незабутнім.

У таборі “Зміна” кожного року відпочиває понад 100 вихованців шкіл-інтернатів Чернігівщини. Цього року працівники табору доклали чималих зусиль, аби ці діти змогли добре відпочити і оздоровитися.

Як зазначив в. о. заступника голови Чернігівської облдержадміністрації Юрій Музика, якого запросили на урочисте відкриття першої зміни, цього року з обласного бюджету додатково виділяються кошти для того, щоб кампанією з оздоровлення та відпочинку охопити максимальну кількість дітей і підготувати для них добре оснащену спортивну базу.

“Ми звертаємо увагу на те, яким чином буде організоване дозвілля дітей під час перебування у таборі. У першу чергу – у частині підтримки здорового способу життя. Тим більше, що Президент України доручив місцевим органам влади забезпечити у літні місяці максимальне залучення дітей до занять фізичною культурою і спортом, що, у свою чергу, сприятиме формуванню здорового способу життя”, – сказав Юрій Музика.

Заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Микола Конопацький під час спілкування з журналістами підкреслив, що основним напрямком діяльності облдержадміністрації є забезпечення якісного відпочинку і духовного розвитку дітей. Планується, що до дитячих оздоровчих таборів будуть приїжджати фахівці із позашкільних гуртків області, аби всіляко сприяти духовному розвитку дітей.
 

Останні новини Чернігівщини

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками  служб у справах дітей Чернігівської області

Завершився тиждень дистанційного навчання з представниками служб у справах дітей Чернігівської області 17:53

З 19 по 25 травня тривало навчання за програмою «Основні напрями діяльності органів місцевої влади щодо захисту прав та законних інтересів дітей».