Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 7 грудня, 08:06:07

Відкрилися ще два фронти – політичний і популістичний. Чаус про конфлікт з Атрошенком

20.06.2022   20:30Агенцiя

На Чернігівщині окрім основного, військового, фронту, відкрилися ще два: політичний і популістичний. Так начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус прокоментував інформацію про конфлікт з міським головою Чернігова Владиславом Атрошенком.

"Я воюю на першому фронті, основному, з нашим ворогом, і займаюся відновленням області. Я думаю, ми цей час могли б витратити на більш важливі питання для розвитку області", – сказав він в інтерв’ю НВ.

Нагадаємо, 19 червня Владислава Атрошенка не випустили до Польщі, де він у Жешуві мав взяти участь у підписанні меморандуму про співпрацю між містами. Тоді у коментарі Суспільному Атрошенко повідомив, що пов’язує це із конфліктом з неназваним представником Офісу Президента. Цей конфлікт, на думку Атрошенка, намагався роздути начальник ОВА В'ячеслав Чаус, коли не погодив його попереднє відрядження до швейцарського Давоса та телефонував до Офісу Президента стосовно Атрошенка.

"Я дуже хочу подякувати меру, за те, що він слідкує, коли і кому я телефоную в Офіс. Я щоденно здійснюю більше десятка дзвінків до Офісу Президента, тому що є багато питань, які потребують консультації чи вирішення. Чи дзвонив я щодо мера – ні. Пряма відповідь", – каже В’ячеслав Чаус.

Також Чаус додав, що жодного конфлікту з міським головою для себе не вбачає.

"Мені важко коментувати цю історію, бо як для себе я конфлікту жодного не вбачаю. Якщо його вбачає команда мера, то мабуть, це треба спитати у мера. По Давосу там просто історія – вони звернулися за погодженням, якого насправді від мене не потребувало. Свою позицію я висказав. Результат – це пів кишені візитних карток з Давосу. Ми з командою за цей період, коли Чернігівщина стала доступною для відвідувань, і в онлайн режимі, і в офлайн, до нас приїзжали більш 50 міжнародних фондів, організацій, з якими ми підписали меморандуми, договори. Я сподіваюсь, що декілька таких зустрічей переростуть у дійсно потужні домовленості. Тому я висказав своє бачення. Навіщо вони це роздувають, це треба спитати в них".

СуспільнеЧернігів

Останні новини Чернігівщини

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту

«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: серед школярів області відбудуться змагання з чотирьох видів спорту 12:51

Перше засідання організаційного комітету щодо реалізації на Чернігівщині у 2023-2024 навчальному році проєкту «Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги» відбулось сьогодні під головуванням заступниці начальника ОВА Жанни Шерстюк.

До Дня святого Миколая діти загиблих Героїв отримують вітання та подарунки від громади Чернігова 12:47

До Дня Святого Миколая громада Чернігова підготувала привітання та подарунки для дітей, один з батьків яких загинув у російсько-українській війні, під час виконання службового обов'язку. Управління культури та туризму за підтримки Чернігівської міської ради організовує заходи для дітей різної вікової категорії.

Гроші ходять за людиною… 12:35

Це, зокрема, і про професійне навчання за сприяння служби зайнятості. У тих, хто не має затребуваної на ринку праці професії, є можливість отримати її безкоштовно. Так, діють програми з професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, зокрема, як шляхом видачі сертифікатів безробітним, так і з наданням ваучерів для певних категорій населення.