Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 30 листопада, 17:19:02

Владислав Атрошенко не зміг виїхати до Польщі

20.06.2022   10:16Агенцiя

Чернігівському міському голові 19 червня не дозволили перетнути україно-польський кордон. Владислав Атрошенко їхав у відрядження до Польщі, де мав підписати Договір про партнерство між містами Чернігів та Жешув (Ряшів).

Ще 31 травня очільника нашого міста уповноважили це зробити від імені всієї громади депутати під час сесії Чернігівської міської ради. Спостерігав тоді за голосуванням президент міста Жешув (Ряшів) Конрад Фійолек. Знаходячись в режимі  відеозв`язку він звернувся до обранців і громади Чернігова, дякуючи за героїчну боротьбу і повідомляючи, що майбутній Договір дозволить налагодити співпрацю, яка буде спрямована, у першу чергу, на відбудову нашого міста. 

20 червня мало відбутися вже засідання сесії міської ради Жешува, де мав виступити Владислав Атрошенко, після чого депутати проголосували б за створення нового партнерства Жешув-Чернігів. Далі в програмі було заплановане відкриття гербу Чернігова на ратуші Жешува.

Всі ці офіційні заходити мали закласти фундамент майбутньої співпраці між польським та українським містами. 

Крім того, до складу делегації з Чернігова увійшов начальник Управління транспорту та керівник “АТП-2528”.  Протягом двох днів у польському Жешуві вони мали познайомитися з роботою інфраструктури міста у сфері: водопостачання та водовідведення, методів розділення та переробки побутових відходів, транспорту та зв'язку. Після чого були заплановані переговори щодо розвитку подальшої співпраці та наданні допомоги у відбудові Чернігова.  

Тобто візит був важливим і планувався обома сторонами. 

Натомість, 19 червня, Владислава Атрошенко не випустили з території України на митному пропускному пункті “Краковець”.  Чернігівський міський голова назвав таке рішення “перешкоджанням його професійної діяльності на користь Чернігова”.

Цей візит був важливим для міста та всієї громади і передбачав конкретні для нас результати вже сьогодні. Він готувався протягом кількох тижнів, чернігівська делегація мала ввести в курс справ приймаючу сторону стосовно руйнувань Чернігова та першочергової допомоги, якої він потребує, а також обговорити залучення досвіду польського Жешува для будівництва того ж сміттєпереробного заводу, модернізації сфери громадських перевезень

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації

У Прилуках жінок навчатимуть підприємництву, лідерству, та як запобігти будь-яким проявам насильства та експлуатації 15:48

Запрошуємо жінок з Чернігівської області на навчальний інтенсив «Розбудова & Спроможність» — серію освітніх тренінгів, що відбуватимуться з 6 по 8 грудня 2023 року у місті Прилуки.

Поліція розслідує обставини смертельної ДТП в Ніжинському районі 15:14

Поліція встановлює обставини дорожньо-транспортної пригоди в селищі Лосинівка, внаслідок якої загинув пішохід.

Відновлення школи №13, житло для ВПО та поповнення парку комунальної техніки: результат роботи Чернігівради з партнерами 15:12

Попередній робочий тиждень був результативним для Чернігівської міської ради у питаннях співпраці з міжнародними партнерами.

29 листопада 2023 року відбулося відкриття безпечного простору для жінок та дівчат «Рівна серед рівних» 15:07

Це простір, де жінки та дівчата можуть зустрічатися одна з одною, об’єднуватися, отримувати індивідуальну психологічну та соціальну допомогу.

Перекриття руху автотранспорту по вул. Зеленій продовжили до 30 грудня 15:05

Перекриття руху автотранспорту по вул.Зеленій від вул. Гончої до прибудинкової території будинку №8 по вул. Зеленій триватиме до 20:00 год. 30 грудня.