Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 27 червня, 03:28:28

Владислав Атрошенко не зміг виїхати до Польщі

20.06.2022   10:16Агенцiя

Чернігівському міському голові 19 червня не дозволили перетнути україно-польський кордон. Владислав Атрошенко їхав у відрядження до Польщі, де мав підписати Договір про партнерство між містами Чернігів та Жешув (Ряшів).

Ще 31 травня очільника нашого міста уповноважили це зробити від імені всієї громади депутати під час сесії Чернігівської міської ради. Спостерігав тоді за голосуванням президент міста Жешув (Ряшів) Конрад Фійолек. Знаходячись в режимі  відеозв`язку він звернувся до обранців і громади Чернігова, дякуючи за героїчну боротьбу і повідомляючи, що майбутній Договір дозволить налагодити співпрацю, яка буде спрямована, у першу чергу, на відбудову нашого міста. 

20 червня мало відбутися вже засідання сесії міської ради Жешува, де мав виступити Владислав Атрошенко, після чого депутати проголосували б за створення нового партнерства Жешув-Чернігів. Далі в програмі було заплановане відкриття гербу Чернігова на ратуші Жешува.

Всі ці офіційні заходити мали закласти фундамент майбутньої співпраці між польським та українським містами. 

Крім того, до складу делегації з Чернігова увійшов начальник Управління транспорту та керівник “АТП-2528”.  Протягом двох днів у польському Жешуві вони мали познайомитися з роботою інфраструктури міста у сфері: водопостачання та водовідведення, методів розділення та переробки побутових відходів, транспорту та зв'язку. Після чого були заплановані переговори щодо розвитку подальшої співпраці та наданні допомоги у відбудові Чернігова.  

Тобто візит був важливим і планувався обома сторонами. 

Натомість, 19 червня, Владислава Атрошенко не випустили з території України на митному пропускному пункті “Краковець”.  Чернігівський міський голова назвав таке рішення “перешкоджанням його професійної діяльності на користь Чернігова”.

Цей візит був важливим для міста та всієї громади і передбачав конкретні для нас результати вже сьогодні. Він готувався протягом кількох тижнів, чернігівська делегація мала ввести в курс справ приймаючу сторону стосовно руйнувань Чернігова та першочергової допомоги, якої він потребує, а також обговорити залучення досвіду польського Жешува для будівництва того ж сміттєпереробного заводу, модернізації сфери громадських перевезень

Прес-служба Чернігівської міської ради

Останні новини Чернігівщини

На Чернігівщині 9 пар одружилися за допомогою відео-зв'язку 18:36

Після повномасштабного військового вторгнення росії в Україну, зміни торкнулися багатьох сфер нашого життя, зокрема, і державної реєстрації актів цивільного стану.

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища

Городнянська громада працює над екологічно відповідальним ставленням до навколишнього середовища 18:31

Екологічна інформаційна кава зустріч з представниками Молодіжної ради та представниками місцевої влади Городнянської громади пройшла 24 червня 2022 року в Городні.

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн

На ремонт шкіл Чернігова спрямують 37 млн грн 18:28

Невикористані кошти освітньої субвенції перерозподілили між навчальними закладами для виконання ремонтних робіт.

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки

Прокуратурою заявлено позов про стягнення з підприємства 49 551 грн. за безпідставне використання земельної ділянки 18:00

Прилуцькою окружною прокуратурою до господарського суду направлено позов про cтягнення з підприємства безпідставно збережених коштів у вигляді орендної плати за землю в сумі 49551,43 грн. на користь Прилуцької міської ради.

Захисники Чернігова:

Захисники Чернігова: "Про сон на посту і думати не приходилося, а очі в темряві працювали в сто разів сильніше" 17:52

Олег, як, мабуть, і більшість українців, не вірив у повномасштабне вторгнення росії в Україну. Разом із тим він впевнено називає війну на сході держави війною, яка тривала понад вісім років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини