700 тисяч на бюлетені та понад 13 мільйонів видатків на дільничі комісії - ЦВК ухвалила кошторис виборів у 206 окрузі
Центральна виборча комісія ухвалила документи щодо фінансування проміжних виборів нардепа в ОВО № 206
Комісія затвердила обсяг коштів Державного бюджету України за бюджетною програмою “Проведення виборів народних депутатів України”, необхідних на підготовку та проведення проміжних виборів народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі № 206 (Чернігівська область), призначених на 27 березня 2022 року, на загальну суму 14 млн 528 тис. 752 гривні. З них понад 13 млн становлять видатки окружної виборчої комісії, зокрема, видатки для потреб дільничних виборчих комісій.
Також ЦВК затвердила Кошторис видатків Центральної виборчої комісії на підготовку і проведення проміжних виборів народного депутата в ОВО № 206 на загальну суму 1 млн 207 тис. 770 гривень. З них понад 700 тис. передбачено на виготовлення і доставку виборчих бюлетенів та бланків протоколів.
Пресслужба
Секретаріату Комісії
Останні новини Чернігівщини
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії! 15:09
Історичний тріумф українських шахістів у Чорногорії!
Надзвичайні події в області за останню добу 10:07
Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 2 пожежі.
“Jazz-Куліса” до Міжнародного дня джазу 09:13
В останній день квітня світова спільнота відзначає Міжнародний день джазу. У межах творчого проєкту Чернігівського обласного філармонійного центру “Jazz-Куліса” джаз-бенд “BissQuit” 28 квітня 2026 року представив глядачам яскраву і видовищну концертну програму, присвячену цьому дню.
Поліція розслідує кримінальне провадження за фактом жорстокого поводження з твариною в Чернігові 09:10
28 квітня до поліції надійшло повідомлення про те, що в одному з мікрорайонів Чернігова виявлено вбиту собаку.
Із візитом на Чернігівщині – делегація австрійських парламентарів і дипломатів 09:09
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів зустріч із австрійськими парламентарями і дипломатами. У складі делегації – представники різних політичних сил, а також – посольства. Гості відвідали Ягідне. Показали їм і наслідки російських ударів по Чернігову.