Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ "Чернігівський автозавод"
Під час робочої поїздки до Чернігівської області 12 травня Прем’єр-міністр Денис Шмигаль оглянув виробничі потужності ТОВ «Чернігівський автозавод».
Підприємство має повний власний технологічний цикл виробництва та випускає автобуси, тролейбуси, вантажні автомобілі й трамваї. Зокрема, завод запровадив випуск нової експериментальної моделі автобуса з дотриманням екологічних норм Євро-6, що отримав європейський сертифікат.
Одним із напрямків діяльності «Чернігівського автозаводу» є випуск сучасних тролейбусів з низьким рівнем підлоги та облаштуванням місця для осіб з інвалідністю.
«В Україні є власні підприємства з виробництва сучасного й комфортного транспорту, які можуть на рівних конкурувати з іноземними компаніями. Розвиток національного виробництва — це стратегія нашого Уряду. Забезпечення чесних правил на ринку й доступ до дешевих фінансових ресурсів допоможе таким підприємствам нарощувати свої потужності», — зазначив Денис Шмигаль.
«Чернігівський автозавод» також здійснює капітально-відновлювальний ремонт трамваїв типу ТАТРА Т3 із встановленням сучасного оснащення, яке дозволяє економити електроспоживання до 40%. За словами Прем’єр-міністра, це дасть можливість містам із трамвайним рухом поліпшити та осучаснити трамвайний парк із суттєвою економією.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині працює шість Центрів ментального здоров’я 17:46
Повномасштабна війна в Україні значно підвищила потребу в якісній підтримці психічного здоров’я.
Material TechStartUp: інноваційна платформа для розвитку майбутніх лідерів 17:14
Конкурс Material TechStartUp став знаковою подією, що підтвердила високий потенціал української учнівської молоді у сфері інноваційних технологій та матеріалознавства.
Патрульні оперативно затримали чоловіка, ймовірно, причетного до хуліганства 16:42
Сьогодні опівночі на лінію 102 надійшло повідомлення про те, що біля одного з магазинів на проспекті Миру чоловік із ножем кидається на людей. На місце одразу направили екіпаж патрульних.
Пошкодження майна в громадському транспорті: звернення до пасажирів 16:09
Шановні громадяни — користувачі громадського транспорту!
Осінній марафон олімпіадних змагань на Чернігівщині 15:48
Осінь на Чернігівщині традиційно щедра не лише на барви, а й на здобутки юних інтелектуалів. Перші дні листопада 2025 року об’єднали сотні талановитих, допитливих і цілеспрямованих здобувачів освіти області на І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з біології, французької мови та інформатики – предметів, які поєднують логіку, креативність, аналітику й натхнення до пізнання.