Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 28 лютого, 17:55:34

В Чернігівської області триває обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

08.09.2012   10:24

З червня поточного року в країні триває громадське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року. Метою впровадження Концепції є реалізація цілісної політики гуманітарного розвитку держави, відповідної національним пріоритетам, завданням модернізації суспільства та загальноєвропейським демократичним настановам у процесі удосконалення суспільства шляхом його наближення до потреб людини у всіх сферах суспільного життя, створення умов для максимального розвитку національної культури, розкриття творчо-продуктивного потенціалу й самореалізації кожної особистості відповідно до її духовних і матеріальних потреб та інтересів.

Про те, як проходить обговорення проекту Концепції в Чернігівській області йшлося на засіданні робочої групи, яке 7 вересня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Як зазначали учасники наради, на виконання доручення Президента України в області розпочато роботу з обговорення цього проекту. Зокрема, з метою інформування широких кіл громадськості щодо змісту проекту Концепції затверджено план заходів. Відповідні положення проекту концепції обговорено в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Усі пропозиції та зауваження, які були озвучені під час засідання робочої групи, будуть узагальнені та направлені до Адміністрації Президента. Але обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року ще триває й усі бажаючі можуть надати свої зауваження та пропозиції до 20 вересня до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

10 красивих суто українських приказок, які ви говорите неправильно 16:54

Не забуваймо, якою гарною та унікальною є наша українська мова. Підготували для вас десять цікавих висловів, які зроблять вашу розмову кращою. Ви їх точно знаєте, але використовуєте неправильно.

Смачні рецепти вихідного дня: запечений рулет зі свинини в духовці 16:49

Якщо ви вкотре ламаєте голову над тим, якою стравою прикрасити святковий стіл, згадайте про існування рулету зі свинини. Цю апетитну, ароматну, ситну їжу подають гарячою, як холодну закуску.

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 1 по 7 березня 16:46

Гороскоп на наступний тиждень для всіх знаків Зодіаку з 1 по 7 березня 2021 року.

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань

28 лютого - Всесвітній день рідкісних захворювань 09:26

Якщо зібрати всіх людей з рідкісними захворюваннями в одній країні, вона стала б третьою за чисельністю населення країною на нашій планеті. У світі налічується понад 7000 різних видів рідкісних захворювань і розладів.