Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 жовтня, 05:02:43

В Чернігівської області триває обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року

08.09.2012   10:24

З червня поточного року в країні триває громадське обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року. Метою впровадження Концепції є реалізація цілісної політики гуманітарного розвитку держави, відповідної національним пріоритетам, завданням модернізації суспільства та загальноєвропейським демократичним настановам у процесі удосконалення суспільства шляхом його наближення до потреб людини у всіх сферах суспільного життя, створення умов для максимального розвитку національної культури, розкриття творчо-продуктивного потенціалу й самореалізації кожної особистості відповідно до її духовних і матеріальних потреб та інтересів.

Про те, як проходить обговорення проекту Концепції в Чернігівській області йшлося на засіданні робочої групи, яке 7 вересня провів заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко.

Як зазначали учасники наради, на виконання доручення Президента України в області розпочато роботу з обговорення цього проекту. Зокрема, з метою інформування широких кіл громадськості щодо змісту проекту Концепції затверджено план заходів. Відповідні положення проекту концепції обговорено в структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністрацій, міськвиконкомів, на засіданні Громадської ради при облдержадміністрації.

Усі пропозиції та зауваження, які були озвучені під час засідання робочої групи, будуть узагальнені та направлені до Адміністрації Президента. Але обговорення проекту Концепції гуманітарного розвитку України до 2020 року ще триває й усі бажаючі можуть надати свої зауваження та пропозиції до 20 вересня до управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації.

Останні новини Чернігівщини

За якими послугами звертаються до податкової

За якими послугами звертаються до податкової 17:50

Протягом січня-вересня 2020 року до управління електронних сервісів Головного управління ДПС у Чернігівській області надійшло 56,3 тис звернень від платників для отримання адміністративних послуг.

Про імпорт-експорт Чернігівської області

Про імпорт-експорт Чернігівської області 17:48

У січні–серпні 2020р. експорт товарів суб’єктами зовнішньоекономічної діяльності області становив 489 млн.дол. США, імпорт – 234 млн.дол.

Ніжинський елеватор

Ніжинський елеватор "Кернела" встановив рекорд із завантаження вагонів-зерновозів 17:39

Елеватор «Дружба-Нова» (Ніжинський елеватор агрохолдингу «Кернел») встановив рекорд з відвантаження зерна на залізничний транспорт, завантаживши за 26 годин 86 вагонів-зерновозів, або більше ніж півтора маршрута.

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу

Дослідний зразок безпілотного авіаційного комплексу "Лелека-100" проходить державні випробування 17:33

На Чернігівщині випробувальною бригадою Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння та військової техніки (ДНДІ ВС ОВТ) проводяться державні випробування дослідного зразка безпілотного авіаційного комплексу «Лелека −100».

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє

Статистика COVID-19 на Чернігівщині: захворіли 254, одужали 92, померли двоє 17:29

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА станом на 20 жовтня зафіксовано 254 нових випадків інфікування COVID-19.