Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 7 грудня, 23:44:27

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся з кращими працівниками торговельної сфери області

27.07.2012   09:41

26 липня, з нагоди Дня працівників торгівлі, в облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка з кращими працівниками торговельної сфери області.

Вітаючи присутніх, Станіслав Прокопенко зазначив, що у світі не існує іншої професії, з представниками якої люди зустрічалися б так часто, як з працівниками торговельної сфери.

“Сьогодні ситуація у сфері торгівлі є індикатором рівня цивілізованості суспільства, а заклади торгівлі – форпостом у взаєминах всіх учасників товарного ланцюга із головною фігурою ринкових відносин – споживачем. Якісне задоволення потреб людей є головною місією сучасної торговельної галузі” – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами це – перспективна, інвестиційно-приваблива та дієва ланка економіки і одночасно – один з найбільших її секторів не тільки за кількістю працюючих, але й за обігом коштів. В рамках області тут щорічно формується близько 12% валової доданої вартості.

“За підсумками І півріччя 2012 року оборот роздрібної торгівлі перевищив 6,7 млрд грн з темпом приросту вище середньоукраїнського. За цим показником область посіла 10 місце серед інших регіонів України, хоча ще рік тому була майже на останніх сходинках другої десятки” – підкреслив Станіслав Прокопенко.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, з початку 2012 року у сфері торгівлі розпочали діяльність понад 70 об’єктів, половину з яких відкрито після реконструкції та ремонту, решта – новозбудовані. На стадії реалізації та опрацювання перебуває 25 інвестиційних проектів зі створенням в цьому секторі економіки 163 нових робочих місць.

Станіслав Прокопенко висловив слова вдячності працівникам торговельної галузі за наполегливу працю та побажав міцного здоров’я і щастя, професійних успіхів, наснаги й оптимізму у повсякденному житті та вручив відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, подяки та грамоти облдержадміністрації кращим працівникам галузі.

Останні новини Чернігівщини

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом

8 грудня у Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом 19:06

Про це йдеться у розпорядженні голови ОДА № 1080 від 7 грудня 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 175 нових випадків COVID-19 18:24

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 7 грудня в області зафіксовано 175 нових випадків COVID-19. Зокрема 81 — у Ніжинському районі, 72 — у Чернігівському (в тому числі 59 — у Чернігові) та 22 — у Корюківському. 59 захворілих госпіталізовані.

 Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19

Змістовно від МОЗ: Як зберегти психічне здоров’я під час пандемії COVID-19 14:54

Не перший рік весь світ живе в умовах нової реальності, коли пандемія COVID-19 вплинула на всі сфери суспільного життя. Вона також впливає і на тих, хто не хворів на COVID-19. Втома від карантину, втрата рідних та друзів, зміна формату роботи, поширення фейків та негативно забарвленої інформації чинять вплив на психічний стан людей. Реакція на пандемію COVID-19 з боку психічної системи людини є цілком нормальною.

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження

Зіткнення автобуса і автофургона поблизу Чернігова з чисельними жертвами - зареєстровано кримінальне провадження 14:25

Чернігівська обласна прокуратура здійснює процесуальне керівництво у кримінальному проваджені за фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило загибель кількох осіб (ч. 3 ст. 286 КК України).

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді

Більше сотні небезпечних предметів намагалися пронести до судів жителі Чернігівщини у листопаді 14:22

На початку кожного місяця, судові охоронці Чернігівщини проводять розширену нараду щодо підведення підсумків діяльності та постановки завдань на наступний період. Не став винятком й грудень.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини