Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 серпня, 01:55:47

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся з кращими працівниками торговельної сфери області

27.07.2012   09:41

26 липня, з нагоди Дня працівників торгівлі, в облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка з кращими працівниками торговельної сфери області.

Вітаючи присутніх, Станіслав Прокопенко зазначив, що у світі не існує іншої професії, з представниками якої люди зустрічалися б так часто, як з працівниками торговельної сфери.

“Сьогодні ситуація у сфері торгівлі є індикатором рівня цивілізованості суспільства, а заклади торгівлі – форпостом у взаєминах всіх учасників товарного ланцюга із головною фігурою ринкових відносин – споживачем. Якісне задоволення потреб людей є головною місією сучасної торговельної галузі” – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами це – перспективна, інвестиційно-приваблива та дієва ланка економіки і одночасно – один з найбільших її секторів не тільки за кількістю працюючих, але й за обігом коштів. В рамках області тут щорічно формується близько 12% валової доданої вартості.

“За підсумками І півріччя 2012 року оборот роздрібної торгівлі перевищив 6,7 млрд грн з темпом приросту вище середньоукраїнського. За цим показником область посіла 10 місце серед інших регіонів України, хоча ще рік тому була майже на останніх сходинках другої десятки” – підкреслив Станіслав Прокопенко.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, з початку 2012 року у сфері торгівлі розпочали діяльність понад 70 об’єктів, половину з яких відкрито після реконструкції та ремонту, решта – новозбудовані. На стадії реалізації та опрацювання перебуває 25 інвестиційних проектів зі створенням в цьому секторі економіки 163 нових робочих місць.

Станіслав Прокопенко висловив слова вдячності працівникам торговельної галузі за наполегливу працю та побажав міцного здоров’я і щастя, професійних успіхів, наснаги й оптимізму у повсякденному житті та вручив відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, подяки та грамоти облдержадміністрації кращим працівникам галузі.

Останні новини Чернігівщини

Володимир Зеленський призначив нового голову Чернігівської ОДА 14:08

Президент України Володимир Зеленський призначив головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеслава Чауса.

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:23

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19

Пам’ятаємо про важливість вакцинації проти COVID-19 13:21

Вже не для кого не секрет, що людству доведеться жити із коронавірусною інфекцією тривалий час.

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину

У пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники виявили наркотичну речовину 13:16

Сьогодні, близько опівночі, в пункті пропуску «Сеньківка» прикордонники відділу «Гірськ» Чернігівського загону спільно із співробітниками митної служби виявили іноземця, який намагався перемістити через кордон наркотичну речовину рослинного походження.

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку

У Срібнянській громаді збирають ідеї проєктів для реалізації стратегії розвитку 13:11

Срібнянська громада вийшла на фінішну пряму у процесі розробки стратегії розвитку до 2027 року. Наразі Робоча група визначила матрицю цілей стратегії та збирає проєктні ідеї для її реалізації стратегії.