Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 8 березня, 12:32:28

Перший заступник голови облдержадміністрації Станіслав Прокопенко зустрівся з кращими працівниками торговельної сфери області

27.07.2012   09:41

26 липня, з нагоди Дня працівників торгівлі, в облдержадміністрації відбулася зустріч першого заступника голови облдержадміністрації Станіслава Прокопенка з кращими працівниками торговельної сфери області.

Вітаючи присутніх, Станіслав Прокопенко зазначив, що у світі не існує іншої професії, з представниками якої люди зустрічалися б так часто, як з працівниками торговельної сфери.

“Сьогодні ситуація у сфері торгівлі є індикатором рівня цивілізованості суспільства, а заклади торгівлі – форпостом у взаєминах всіх учасників товарного ланцюга із головною фігурою ринкових відносин – споживачем. Якісне задоволення потреб людей є головною місією сучасної торговельної галузі” – наголосив перший заступник голови облдержадміністрації.

За його словами це – перспективна, інвестиційно-приваблива та дієва ланка економіки і одночасно – один з найбільших її секторів не тільки за кількістю працюючих, але й за обігом коштів. В рамках області тут щорічно формується близько 12% валової доданої вартості.

“За підсумками І півріччя 2012 року оборот роздрібної торгівлі перевищив 6,7 млрд грн з темпом приросту вище середньоукраїнського. За цим показником область посіла 10 місце серед інших регіонів України, хоча ще рік тому була майже на останніх сходинках другої десятки” – підкреслив Станіслав Прокопенко.

Як зазначив перший заступник голови облдержадміністрації, з початку 2012 року у сфері торгівлі розпочали діяльність понад 70 об’єктів, половину з яких відкрито після реконструкції та ремонту, решта – новозбудовані. На стадії реалізації та опрацювання перебуває 25 інвестиційних проектів зі створенням в цьому секторі економіки 163 нових робочих місць.

Станіслав Прокопенко висловив слова вдячності працівникам торговельної галузі за наполегливу працю та побажав міцного здоров’я і щастя, професійних успіхів, наснаги й оптимізму у повсякденному житті та вручив відзнаки Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, подяки та грамоти облдержадміністрації кращим працівникам галузі.

Останні новини Чернігівщини

8 березня - Міжнародний жіночий день 09:26

Цей святковий день цілком присвячений самій прекрасній половині нашого суспільства. Його популярність наростає і зміцнюється вже більше ста років.

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен

10 корисних навичок спілкування, які повинен знати кожен 14:56

Вміння спілкуватися та правильно висловлювати свої думки так чи інакше впливає на стосунки. Не важливо з ким ви спілкуєтесь, а важливо як ви вмієте знаходити підходи до кожного.

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі

Смачні рецепти вихідного дня: млинці на кефірі 14:36

Дірочки на млинцях, приготованих на кефірі, з’являються через те, що кисломолочний напій взаємодіє з содою. В результаті виділяються бульбашки, що розпушують тісто та роблять його повітряним, пористим.

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня

Гороскоп на наступний тиждень з 8 по 14 березня 14:30

Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на наступний тиждень з 8 по 14 березня 2021 року