Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 15:18:49

43 сесія Ніжинської міської ради

27.09.2018   14:18

26 вересня розпочалося пленарне засідання 43 сесії Ніжинської міської ради. Участь у засіданні взяли 26 депутатів Ніжинської міської ради сьомого скликання.

Також були присутні перший заступник міського голови  Григорій Олійник,  Ігор Алєксєєнко, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів Ніжинської міської ради та комунальних підприємств міста, представники Громадської ради при виконавчому комітеті, ніжинці та ЗМІ.

Секретар міської ради Валерій Салогуб повідомив депутатів, що відповідно до рішення депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» головою та повноважним представником фракції обрано депутата міської ради Ющенко Олександра Григоровича.

На сесії розглянули бюджетні питання, що стосувалися внесення змін: до рішення міської ради VIIскликання від 21 грудня 2017 року №6-34/2017 «Про міський бюджет м. Ніжина 2018 рік» та до міських цільових програм. Депутат міської ради Анатолій Сліпак запропонував під час прийняття рішень щодо  продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення, затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок враховувати чи дані особи сплачують місцеві податки і чи є заборгованості. Пропозиція була врахована депутатами.

Досить дискусійно розглядали проект рішення «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти». Оскільки законодавством передбачено, що для проведення конкурсу  утворюється конкурсна комісія у кількості 8 осібз рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту», у складі голови, заступника  і членів комісії. До складу конкурсної комісії входять представники: засновника (2 представника); трудового колективу комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста (2 представника). А також до участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники Громадської ради виконавчого комітету Ніжинської міської ради (2 представника). Дискусію викликало, хто від депутатів міської ради буде входити в комісію, а саме: чи міська рада може затвердити двох депутатів для участі в усіх конкурсах, оскільки по кожній школі буде створюватися нова конкурсна комісія з новим персональним складом. Всі конкурсні процедури повинні пройти протягом двох місяців відповідно до законодавства, а якщо обирати кожен раз нових представників від засновника, то терміни будуть порушені.

Також прийняли рішення про оренду майна комунальної власності, про встановлення зменшеного розміру орендної плати, інші.

Продовження засідання сесії заплановане на 28 вересня 2018 року о 10:00 год. у великій залі виконавчого комітету.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськості

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини