Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 22 лютого, 17:21:06

43 сесія Ніжинської міської ради

27.09.2018   14:18

26 вересня розпочалося пленарне засідання 43 сесії Ніжинської міської ради. Участь у засіданні взяли 26 депутатів Ніжинської міської ради сьомого скликання.

Також були присутні перший заступник міського голови  Григорій Олійник,  Ігор Алєксєєнко, радник міського голови Сергій Осадчий, керівники структурних підрозділів Ніжинської міської ради та комунальних підприємств міста, представники Громадської ради при виконавчому комітеті, ніжинці та ЗМІ.

Секретар міської ради Валерій Салогуб повідомив депутатів, що відповідно до рішення депутатської фракції ПОЛІТИЧНОЇ ПАРТІЇ «УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ – УКРОП» головою та повноважним представником фракції обрано депутата міської ради Ющенко Олександра Григоровича.

На сесії розглянули бюджетні питання, що стосувалися внесення змін: до рішення міської ради VIIскликання від 21 грудня 2017 року №6-34/2017 «Про міський бюджет м. Ніжина 2018 рік» та до міських цільових програм. Депутат міської ради Анатолій Сліпак запропонував під час прийняття рішень щодо  продажу земельних ділянок несільськогосподарського призначення, надання дозволу на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки та зміни цільового призначення, затвердження технічної документації із землеустрою та надання у приватну власність, про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок враховувати чи дані особи сплачують місцеві податки і чи є заборгованості. Пропозиція була врахована депутатами.

Досить дискусійно розглядали проект рішення «Про затвердження положення про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти». Оскільки законодавством передбачено, що для проведення конкурсу  утворюється конкурсна комісія у кількості 8 осібз рівною кількістю представників кожної із сторін, визначених Законом України «Про загальну середню освіту», у складі голови, заступника  і членів комісії. До складу конкурсної комісії входять представники: засновника (2 представника); трудового колективу комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) комунального закладу загальної середньої освіти, в якому проводиться конкурс (2 представника); громадського об’єднання керівників комунальних закладів загальної середньої освіти міста (2 представника). А також до участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники Громадської ради виконавчого комітету Ніжинської міської ради (2 представника). Дискусію викликало, хто від депутатів міської ради буде входити в комісію, а саме: чи міська рада може затвердити двох депутатів для участі в усіх конкурсах, оскільки по кожній школі буде створюватися нова конкурсна комісія з новим персональним складом. Всі конкурсні процедури повинні пройти протягом двох місяців відповідно до законодавства, а якщо обирати кожен раз нових представників від засновника, то терміни будуть порушені.

Також прийняли рішення про оренду майна комунальної власності, про встановлення зменшеного розміру орендної плати, інші.

Продовження засідання сесії заплановане на 28 вересня 2018 року о 10:00 год. у великій залі виконавчого комітету.


Відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськості

Останні новини Чернігівщини

Відбулось відкриття виставки

Відбулось відкриття виставки "Єдині духом" 17:13

20 лютого в Чернігівському обласному художньому музеї імені Григорія Галагана відбулось відкриття виставки «Єдині духом» до Дня Героїв Небесної Сотні.

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено

Міграційна служба Чернігівської області: пріоритетні завдання на 2020 рік визначено 15:26

21 лютого в Управлінні Державної міграційної служби України в Чернігівській області під керівництвом начальниці Управління Ксенії Лук’янець та за участі керівників структурних та територіальних підрозділів було проведено засідання Колегії за підсумками роботи у 2019 році.

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого

У Чернігові вшанували пам'ять героїв Дебальцевого 14:43

У Чернігові скорботним мітингом і покладанням квітів до стел загиблим героям АТО/ООС 22 лютого вшанували пам’ять полеглих у боях під Дебальцевим.

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді

Генплани ще чотирьох населених пунктів Чернігівщини схвалені на містобудівній раді 14:33

У Чернігівській облдержадміністрації 21 лютого відбулося чергове засідання обласної містобудівної ради.

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири

У Ріпках дитині-сироті вручили ключі від квартири 14:18

Віднедавна Сергій Таргонь — власник двокімнатної квартири у Ріпках, яку купили за рахунок державної субвенції. Ключі від житла юнаку днями вручив голова Ріпкинської РДА Геннадій Поляк.