Чергова акція протесту розпочалася у Чернігові
Чергова довгострокова, але не масштабна акція протесту розпочалася у Чернігові
Чергова акція протесту розпочалася у Чернігові
Пам’ятаєте, тижні два тому у сквері Попудренка розпочалася безстрокова акція протесту проти прийняття закону про мову. Так от сьогодні знову розпочалася акція протесту. І знову безстрокова. Єдине, що відрізняє попередню акцію від сьогоднішньої: розташування наметів (ближче до середини початку парку) та їх кількість (було два стало п’ять).
Організаторами акції виступили представники опозиції, як і минулого разу. Знову лунали українські пісні, збиралися підписи та скандувалися лозунги. Як завжди критикувалася діюча влада, висувалися звинувачення до Президента.
Усім присутнім та зацікавленим повідомлялося, що «об’єднана опозиція в особі Арсенія Яценюка подає позов до Вищого адміністративного суду проти Януковича» і пропонували долучитися. А для цього написати заяву та чомусь заключити угоду про надання безоплатної правової допомоги.
Біля наметів було не людно, а якщо ще виключити із списку представників правоохоронних органів та ЗМІ, то взагалі біля двох десятків.
Також серед присутніх не були помічені народні депутати від опозиції Валерій Дубіль та Віталій Корж.
Організатори обіцяють, що в області будуть працювати 32 намети, а в Чернігові – п’ять.
Останні новини Чернігівщини
З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01
З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.
Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56
22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.
Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54
Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.
Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52
Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.
Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51
У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.