Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 29 липня, 15:42:16

Чернігівщина відзначить 145-у річницю від дня народження Георгія Феодосійовича Вороного

01.11.2011   08:24

У 2013 році виповнюється 145 років від дня народження визначного українського вченого Георгія Феодосійовича Вороного, наукові дослідження якого залишили глибокий слід в сучасній математиці.

З метою гідного вшанування пам’яті видатного земляка 31 жовтня заступник голови облдержадміністрації Віктор Тканко провів перше засідання організаційного комітету з підготовки та відзначення 145-ї річниці від дня народження Г.Ф.Вороного.

Учасники засідання розглянули і обговорили пропозиції до плану заходів, які протягом 2012-2013 років проходитимуть в області. Так, зокрема, передбачається проведення у загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладах області годин спілкування, бесід; науково-практичної конференції “Георгій Вороний: погляд у ХХІ століття”; лекцій, конкурсів; урочистої академії “Геній з Журавки”. Також планується створення при Журавській загальноосвітній школі музею видатного земляка, виготовлення та встановлення пам’ятної дошки та пам’ятника, випуск фотоальбому та збірника статей і публікацій про життєвий шлях вченого, розробка туристичного маршруту по місцях, пов’язаних із родиною Вороних тощо.

Слід зазначити, що в області з січня 2011 року заснована щорічна обласна Премія імені Георгія Вороного. Цього року її лауреатами стали п’ять педагогічних та науково-педагогічних працівників державних вищих навчальних закладів Чернігівщини.

Останні новини Чернігівщини

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття

На вулиці Хлібопекарській вкладають асфальтобетонне покриття 13:54

У Чернігові на вулиці Хлібопекарській 28 липня працівники підрядної організації "ШБУ-14" завершували поточний середній ремонт дороги - вкладали верхній шар асфальтобетонного покриття.

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року

Підсумки роботи транспорту Чернігівської області в січні–червні 2021 року 13:31

У січні–червні 2021р. вантажообіг підприємств транспорту становив 521 млн.ткм, що на 8% більше від обсягу січня–червня 2020р.

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії

Президія обласної ради сформувала порядок денний чергової сесії 13:23

Після роботи в постійних комісіях представники депутатського корпусу сьогодні зібрались на засідання президії обласної ради, яке провела голова обласної ради Олена Дмитренко.

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі  2021 року

В Чернігівській обласній прокуратурі підведено підсумки роботи у першому півріччі 2021 року 13:11

Під головуванням керівника Чернігівської обласної прокуратури Сергія Василини проведено нараду, на якій підведено підсумки роботи органів прокуратури регіону у першому півріччі 2021 року, обговорено шляхи підвищення ефективності їх діяльності, визначено першочергові завдання на наступний період.

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку

Голова Чернігівської області Коваленко прокоментувала свою відставку 12:58

28 липня Кабінет Міністрів погодив заміну на посаді керівника Чернігівської ОДА і провів співбесіду з потенційним кандидатом на посаду.